Logotyp serwisu lamode.info
ZDJĘCIA Z NAJNOWSZEGO TELEDYSKU WILLOW SMITH

ZDJĘCIA Z NAJNOWSZEGO TELEDYSKU WILLOW SMITH

Dziecięca gwiazda nie próżnuje – zobacz zdjęcia z planu teledysku do piosenki21st Century Girl”.

Willow Smith, jedna z najmłodszych gwiazd współczesnego show-biznesu, znana jest z niekonwencjonalnego stylu. Jej specjalnością są neonowe kolory, którymi szafuje ze zręcznością artysty plastyka. Nie wiemy, czy postać Willow Smith może być dla rodziców inspirująca, jednak nie możemy zaprzeczyć, że dziewczynka skutecznie walczy ze stereotypowym, medialnym wizerunkiem dziecka.

 

My pokazujemy Wam zdjęcia z planu najnowszego teledysku Willow, zatytułowanego 21st Century Girl. Młodziutka artystka, jak zawsze, prezentuje się w nim niezwykle oryginalnie. W pierwszej części pojawia się w ciekawym jednoczęściowym kombinezonie z kapturem w pustynnych kolorach. Następnie widzimy ją w fantazyjnej spódnicy z długim trenem, skórzanej kurtce i ciężkich biker boots, ozdobionych złotymi łańcuszkami. W kolejnej natomiast Willow pojawia się w stylizacji godnej gwiazd hip-hopu – żółtych butach za kostkę, legginsach w panterkę, szortach, białym t-shircie z nadrukiem i krótkiej kurtce z poszerzanymi ramionami i frędzlami.

 

 

tl_files/kids/moda/ZDJECIA Z NAJNOWSZEGO TELEDYSKU WILLOW SMITH/Willow-century08.jpgfot. materiały prasowe

 


Panna Smith, jak widać, bardzo poważnie traktuje swoją karierę i zdaje sobie sprawę z siły wizerunku. Jak myślicie, czy rośnie nam nowa Lady Gaga?

tagi: dziecko | moda | Willow Smith |

podobne artykuły