Logotyp serwisu lamode.info
BLABLA CAFE – MIEJSCE PRZYJAZNE RODZICOM I DZIECIOM

BLABLA CAFE – MIEJSCE PRZYJAZNE RODZICOM I DZIECIOM

Poznajcie BlaBla Cafekawiarnię stworzoną z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Wyobraźcie sobie kawiarnię, w której rodzice i dzieci czują się komfortowo – stoliki ustawione są tak, żeby zmieściły się między nimi wózki, dla maluchów przygotowano specjalny kącik zabaw, menu dostosowano do potrzeb matek karmiących oraz ich pociech. I wyobraźcie sobie, że taka kawiarnia istnieje!

 

BlaBla Cafe mieści się we Wrocławiu przy ulicy Wesołej 2 i jest wspólnym projektem kilku przedsiębiorczych mam. Zadbano w niej o wszystko, co trapi współczesnych rodziców – menu jest odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i opiekunów, w toalecie umieszczono przewijak, a dla maluchów przewidziano specjalne miejsce do gier i zabaw.

 

BlaBla Cafe to nie tylko kawiarnia, ale i siedziba firmy Maybe Baby – założonej z myślą o rodzicach i ich dzieciach. Jest to miejsce, w którym rodzice wymieniają się swoimi doświadczeniami, pomagając sobie wzajemnie. Firma Maybe Baby wspiera te działania – stworzyła swój portal internetowy (www.maybebaby.pl) i własną bazę sprawdzonych opiekunek dla dzieci i lekarzy, do których rodzice mogą się udać, gdy przyjdzie taka potrzeba. Na miejscu można też umówić się na profesjonalną sesją zdjęciowe z udziałem dzieci i rodziców.

 

Żałujemy tylko, że BlaBla Cafe jeszcze nie stało się ogólnopolską siecią kawiarni. Po cichu liczymy, że wkrótce się to stanie i takie „wielozadaniowe”, przyjazne rodzicom miejsca na stałe zagoszczą w naszych miastach.

tagi: dziecko | miejsce | BlaBla Cafe |

podobne artykuły