Logotyp serwisu lamode.info
Zapachowa podróż z CHANEL COCO MADEMOISELLE

Zapachowa podróż z CHANEL COCO MADEMOISELLE

Kolekcjonuj osobiste wrażenia z wyjątkowego szlaku zapachowego.

 

Spis treści

1. L'EXTRAIT: Perła na wyjątkowe chwile

2. EAU DE PARFUM: Spotkanie z samą sobą aby odkryć swoją prawdziwą naturę

3. L'EAU DE PARFUM INTENSE: Celebracja każdego dnia i każdej nocy

4. L'EAU PRIVÉE: Subtelna, zmysłowa chwila w nocy

5. FRESH HAIR MIST: W każdym momencie dnia

6. THE BODY OIL: W łazienkowej ciszy

CHANEL COCO MADEMOISELLE – zaskakujący zapach, który wywołał nieoczekiwaną pasję. Stworzony z myślą o buntowniczkach, ale ceniących elegancję. Wyznaczył nowy trend w olfaktorycznym uwodzeniu.

Wyjątkowość kompozycji tkwi w świeżości cytrusów zmieszanych ze zmysłową falą wytwornej paczuli. Dzieło dopełnia drzewny aromat, zmodernizowany, poddany frakcjonowaniu i  oczyszczeniu – aby na skórze pozostawiał wyłącznie swoje wibrujące serce.

Dziś ta niepowtarzalna ścieżka zapachowa jest dostępna w wielu fascynujących interpretacjach. To chwila aromatycznej przyjemności dla każdej kobiety, na każdy dzień i na najbardziej wyjątkowe chwile. Poznajmy całą zapachową rodzinę CHANEL COCO MADEMOISELLE.

Keira Knightley ambasadorką CHANEL COCO MADEMOISELLE (fot. materiały prasowe)

 

L'EXTRAIT: Perła na wyjątkowe chwile

Delikatne kwiaty wyróżniają się świetlistą zmysłowością, wzbogaconą cennymi akcentami irysa Pallida. To zmysłowy, rozkoszny zapach ambrowy w czystej postaci. Całe olfaktoryczne know-how CHANEL w skoncentrowaniu ekstremalnego bogactwa.


 

EAU DE PARFUM: Spotkanie z samą sobą aby odkryć swoją prawdziwą naturę

Woda perfumowana COCO MADEMOISELLE odsłania ślad zapachowy odważnej, wolnej kobiety. Zapachowy tandem idealny łączy świeże cytrusy ze zmysłowością wytwornej paczuli. Promienna pomarańczowa esencja jest witalna i musująca. Czyste, wręcz przejrzyste serce zawiera akordy jaśminu i róży. Udoskonalone akcenty paczuli i wetywerii uwydatniają kompozycję, która stała się znakiem rozpoznawczym samym w sobie. Kiedyś nieoczekiwanym, dziś niezbędnym.

 

 

L'EAU DE PARFUM INTENSE: Celebracja każdego dnia i każdej nocy

Różano-jaśminowe serce otulają ciepłe nuty indonezyjskiej paczuli. Tym samym intensyfikuje się sycylijska pomarańcza i kalabryjska bergamotka. A dla większego magnetyzmu, esencja paczuli ujawnia się w większej proporcji, w połączeniu z absolutem bobu tonka i absolutem wanilii z Madagaskaru. Pełna moc COCO MADEMOISELLE zostaje ujawniona.


 

L'EAU PRIVÉE: Subtelna, zmysłowa chwila w nocy

Świeżość cytrusów, energia paczuli: z tego napięcia rodzi się uzależnienie. COCO MADEMOISELLE L’Eau Privée emanuje blaskiem pomarańczy i miękkością kwiatowego akordu absolutu jaśminu i płatków róży, z pieszczotą nut białego piżma.


 

FRESH HAIR MIST: W każdym momencie dnia

Świeża mgiełka do włosów COCO MADEMOISELLE z każdym ruchem ujawnia charakterystyczny zapach wyrafinowania, dając delikatne, eteryczna doznania.


 

THE BODY OIL: W łazienkowej ciszy

Olejek do ciała COCO MADEMOISELLE otula skórę delikatną i jedwabistą konsystencją, pozostawiając ją delikatnie pachnącą i cudownie satynową. Przeprojektowany w nowej, jeszcze bardziej zmysłowej formule, ten nawilżający olejek jest rozpylany na ciało, wspaniale intensyfikując tym samym zmysłowy ślad zapachowy.

tagi: Chanel |

podobne artykuły