Logotyp serwisu lamode.info
X EDYCJA OFF FASHION ZA NAMI – POZNAJCIE LAUREATÓW

X EDYCJA OFF FASHION ZA NAMI – POZNAJCIE LAUREATÓW

X edycja Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion dobiegła końca. Poznajcie laureatów!

Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion odbywał się w Kielcach już po raz dziesiąty. Z sezonu na sezon cieszy się on coraz większą popularnością zarówno wśród rodzimych, początkujących projektantów jak i designerów z pozostałych krajów Europy.

 

Tematem tegorocznej edycji była śmierć Wielkich Krawców – „Afterlife c.d.” .  Propozycje projektantów oceniało jury złożone z ekspertów: Paprocki & Brzozowski, prof. Barbara Hanuszkiewicz, Wojciech Grzybała, Tomasz Jacyków, Michał Zaczyński, Farouk Chekoufi, Mariusz Przybylski, Vaewer Coni, Michał Kuś, Katarzyna Zawadzka i Barbara Mietkowska.

 

10. edycja Off Fashion należała bezsprzecznie do gości z zagranicy. Najwyższe miejsce na podium zajął Georg Stailev z Bułgarii, tuż za nim uplasował się jego rodak  Nikolay Bozhilov, który dodatkowo został wyróżniony przez projektantów Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Trzecie miejsce zajął Jacek Mroczkowski – projektant odzieży i obuwia z Warszawy. Dodatkowe nagrody trafiły do Anety Zielińskiej, Jakuba Habera i Magdaleny Stępnik. Oprócz projektantów wyróżnienia otrzymali też najlepsi modele - Kamila Młynarczyk i Faustyna Ząbek oraz Dawid Nowicki.

 

Podczas uroczystej gali oprócz konkursowych propozycji dwudziestu finalistów, zaprezentowane zostały też najlepsze kolekcje z dziewięciu poprzednich edycji. Całość wieczoru uświetnił występ zespołu Zakopower.

tagi: Off Fashion | Kielce | konkurs |

podobne artykuły