Logotyp serwisu lamode.info
NOC ZAKUPÓW W BUTIKU NEVE

NOC ZAKUPÓW W BUTIKU NEVE

Mieszczący się w modowym zagłębiu Warszawy butik Neve posiada w swojej ofercie kolekcję szwedzkiej marki Filippa K. 17. listopada w ramach Nocy Zakupów będziecie mogli ją kupić po atrakcyjnych cenach.

Plac Trzech Krzyży i przyległe do niego ulice – jak Mokotowska czy Bracka to prawdziwe zagłębie dla pasjonatów mody na światowym poziomie. Od marca przy Brackiej 1 działa butik Neve, w którym znaleźć można kolekcje skandynawskich marek, w tym bardzo popularnej w Szwecji – Filippa K. Charakterystyczny, minimalistyczny design, jak również stonowana kolorystyka to wyróżniki strojów sygnowanych logo brandu.

 

Miłośników takiego stylu czeka jeszcze w tym miesiącu niespodzianka! Już 17. listopada w godzinach od 19.00 do 23.00 butik Neve zaprasza wszystkich zapracowanych na Noc Zakupów. Będzie to z pewnością doskonała okazja, aby bez zbędnego pośpiechu, jaki towarzyszy często codziennym zakupom, zapoznać się z kolekcją Filippa K. Dodatkowo kusi fakt sięgających nawet -30% zniżek, jakie specjalnie na ten wieczór przygotował dla wszystkich klientów butik.

tagi: Filippa K | Neve | kolekcja | marka |

podobne artykuły