PL / EN
WYNIKI KONKURSU „ Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT I SKÓRZANY PASEK OD ŁUKASZA JEMIOŁA!

WYNIKI KONKURSU „ Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT I SKÓRZANY PASEK OD ŁUKASZA JEMIOŁA!

Sprawdź, kto wzbogaci swoją szafę o projekty autorstwa jednego z najpopularniejszych polskich projektantów, Łukasza Jemioła.

Niepowtarzalny T-shirt (one size, unisex) i pasek z kolekcji jednego z najbardziej popularnych wśród gwiazd projektantów, Łukasza Jemioła właśnie "znalazły" swojego właściciela.  Dziękujemy za tak licznie nadesłane na konkurs zgłoszenia. Przypominamy, że aby wziąć w nim udział należało odpowiedzieć na poniższe pytanie: 

 

Łukasz Jemioł do tej pory stworzył kolekcje zatytułowane „Australia” i "Art déco”. Gdzie tym razem projektant powinien szukać inspiracji?

 

Miło jest nam poinformować, że nagroda trafi do Pani Magdaleny P. z miejscowości Ząbkowice Śląskie, która w taki oto sposób odpowiedziała na pytanie:

 

„Po prześledzeniu poprzednich kolekcji Łukasza Jemioła na chwilę zamknęłam oczy i już wiem, gdzie powinien poszukać inspiracji do następnej kolekcji. Oczywiście, najprościej byłoby znaleźć znowu coś na literę "A", jednak ja stawiam na KARTOGRAFIĘ. To przebogata kopalnia wzorów, faktur, struktur, fastryg „utkanych” z ulic, mostów, ścieżek kolejowych. To labirynty tworzone ręką człowieka, który próbuje pojąć i określić przyrodę. Tworzenie map urosło do rangi sztuki, czemu więc nie połączyć kartografii i mody, dwóch wyznaczników pomagających spełnić ludziom swe marzenia.”


 

Czy Łukasz Jemioł skorzysta z rady? Trzymany kciuki żeby tak było. Wszak to właśnie ta odpowiedź przypadła projektantowi najbardziej do gustu.

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: konkurs | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły