PL / EN
WYNIKI KONKURSU „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – BLESSUS

WYNIKI KONKURSU „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – BLESSUS

Zobacz, kto zwyciężył w naszym konkursie „Z kolekcji projektanta” i do kogo trafi sukienka projektu Blessus.

Konkurs „Z kolekcji projektanta – Blessus” dobiegł końca. Dziękujemy za licznie nadesłane zgłoszenia. Aby wziąć udział w konkursie, należało jedynie odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 

Którą gwiazdę wybrałbyś/wybrałabyś na ambasadora marki BLESSUS i dlaczego? 

 

Najwięcej z Was typowało Monikę Brodkę i Małgorzatę Sochę. W ubraniach Blessus chętnie też widzielibyście Rihannę, Chloe Sevigny czy Magdalenę Cielecką.

 

Zgodnie z regulaminem konkursu laureata wybrał sam projektant marki. Tym samym nagroda trafi w ręce Pani Doroty M. z Piechowic, która udzieliła poniższej odpowiedzi:

 

„Monika Brodka. Marka Blessus jest stworzona dla kobiet z fantazją. Kobiet, które nie chcą rezygnować z klasyki, ale nie zgadzają się na nudę, utarte rozwiązania i jednoznaczne formy. Klasyka Blessus puszcza do kobiety oko mówiąc: Tak, ale... Monika Brodka jest ucieleśnieniem tej myśli. Nie daje się zaszufladkować, jakby chciała powiedzieć: Klasyka? Tak, ale... zróbmy trochę grandy! Niech będzie grzecznie, ale kolorowo, niegrzecznie, lecz w dobrym stylu.”


 

Gratulujemy Pani Dorocie, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do udziału w kolejnych, gdzie do wygrania będą oryginalne projekty polskich projektantów.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: konkurs | Blessus |

podobne artykuły