Logotyp serwisu lamode.info
WYNIKI KONKURSU - WYGRAJ METAMORFOZĘ Z LANCÔME!

WYNIKI KONKURSU - WYGRAJ METAMORFOZĘ Z LANCÔME!

Wyjątkowy konkurs marki LANCÔME rozwiązany! Poznaj trzy szczęśliwe laureatki, które poddadzą się wiosennej zmianie wizerunku i odkryją magiczny świat kolorów pomadek ROUGE IN LOVE oraz lakierów do paznokci VERNIS IN LOVE.

Jest nam miło poinformować, iż ilość zgłoszeń nadesłanych na konkurs „Metamorfoza z LANCÔME” przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jak widać, wiosna to czas, kiedy wiele z nas pragnie całkowitej przemiany.

 

Dzięki marce LANCÔME trzy szczęśliwe laureatki konkursu zostaną otoczone opieką specjalistów od wizerunku, wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i odkryją swoje nowe ja. Podstawowym warunkiem wzięcia udziału było nadesłanie zgłoszenia z własną interpretacją hasła „Naturalny, zmysłowy, hipnotyzujący… A jaki jest Twój wymarzony makijaż? Odkryj magiczny świat kolorów z LANCÔME” wraz z załączonym zdjęciem en face bez makijażu lub w makijażu typu nude.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń marka LANCÔME wybrała trzy Panie, które za sprawą niecodziennej metamorfozy z LANCÔME przeżyją przygodę swojego życia. Informujemy, że do grona szczęśliwych laureatek wybrane zostały:

 

  1. Magdalena D. Gdańsk
  2. Beata M. Wrocław
  3. Zuzanna Ś. Mała Wieś

 

Laureatkom serdecznie gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do uważnego śledzenia LAMODE.INFO. Sesja zdjęciowa bowiem odbędzie się już 14 kwietnia, a jej efekty oraz materiał backstage opublikujemy oczywiście na łamach naszego portalu oraz na Facebooku LANCÔME http://www.facebook.com/lancomepolska

tagi: Lancôme | konkurs |

podobne artykuły