Logotyp serwisu lamode.info
WYNIKI KONKURSU - ZOBACZCIE, KTO WYGRAŁ UDZIAŁ W WARSZTATACH STYLIZACJI I WIZAŻU Z ANNĄ MĘCZYŃSKĄ

WYNIKI KONKURSU - ZOBACZCIE, KTO WYGRAŁ UDZIAŁ W WARSZTATACH STYLIZACJI I WIZAŻU Z ANNĄ MĘCZYŃSKĄ

Drodzy Czytelnicy - pasjonaci wizażu i stylizacji. Znamy już laureata konkursu, w którym do wygrania były warsztaty z Anną Męczyńską! Dowiedzcie się, kto zwyciężył!

Anna Męczyńska to osobowość i autorytet w dziedzinie wizażu i stylizacji. Obdarzona wyczuciem estetyki i talentem, miała okazję uczestniczyć w największych projektach zdjęciowych, telewizyjnych i filmowych w Polsce. Nic więc dziwnego, że konkurs zorganizowany przez LAMODE.INFO i Europejską Szkołę Stylizacji Select, w którym do wygrania był udział w warsztatach z Anną Męczyńską, cieszył się dużym zainteresowaniem.

 

Zgodnie z regulaminem spośród nadesłanych zgłoszeń, w których należało krótko ocenić wybraną stylizację lub makijaż gwiazdy, wyłoniony został tylko jeden zwycięzca.

 

Laureatką została Shalafi Ornanza, która w trafny i zabawny sposób opisała stylizację Alexy Chung. Ze zwyciężczynią konkursu skontaktujemy się drogą e-mailową.

 

tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/AFRONT/A-front - Kopia.jpgfot. East News/ Alexa Chung

 

Poniżej publikujemy fragmenty nagrodzonej wypowiedzi.

 

Ta w 1/4 Chinka i w 3/4 Angielka świetnie zawarła w swoim stroju informacje demograficzne. Angielska, butna i niewymuszona nonszalancja flirtuje w jej wyglądzie z perfekcjonizmem, elegancją, dyskretną awangardą (cechy Azjatek, ponoć na całym świecie urzekają wyczuciem stylu i estetyką swoich strojów), która zmaterializowała się pod postacią wyjątkowej sukienki greckiej projektantki Mary Katrantzou.

 

Alexa wygląda jak słodki orzeszek, na zdjęciu butów nie widać, ale pewnie są ciemne (tak zakładam). Torebka wydaje mi się w tej stylizacji zgrzytem lub czystym przypadkiem. Istnieje prawdopodobieństwo, że dobór tego dodatku podparty jest jakąś wydumaną filozofią, ale zakładam, że nie. Alexa miała ją chyba pod ręką, gdyż nie czuję, nie widzę i nie podejrzewam istnienia nici porozumienia i zamysłu stylistycznego, łączącego torebkę z sukienką.

 

(...)

 

 

Alexa w tej stylizacji chciała prawdopodobnie połączyć dwa światy, świat jej potarganej fryzury, ze światem hellenistycznego perfekcjonizmu. Wyszło jej to świetnie, naturalnie, bez zadęcia.

 

Ocena 9.5/10 dla Alexy. Chciałabym wyglądać tak dobrze jak ona.

 

Serdecznie gratulujemy!

tagi: konkurs | Anna Męczyńska | Europejska Szkoła Stylizacji Select | warsztaty |

podobne artykuły