Logotyp serwisu lamode.info
WYGRAJ ZAKUPY U POLSKICH PROJEKTANTÓW Z DELIA COSMETICS

WYGRAJ ZAKUPY U POLSKICH PROJEKTANTÓW Z DELIA COSMETICS

Pasjonuje Cię moda? Śledzisz aktualnie obowiązujące trendy w urodzie? Sprawdź szczegóły konkursu organizowanego przez markę Delia Cosmetics i wygraj wyjątkowe zakupy ze stylistą w butikach polskich projektantów.

Nowy sezon to nowe trendy w modzie i urodzie. Także w butikach polskich projektantów zagościła wiosna. Chcesz przekonać się na własne oczy jakie kolory dominować będą w okresie wiosna lato 2012 w ich kolekcjach? Marka Delia Cosmetics przygotowała niezwykły konkurs, w którym do wygrania są niepowtarzalne zakupy ze stylistą w butikach polskich projektantów w Warszawie.

 

Aby wziąć udział w konkursie Delia Cosmetics wystarczy wybrać jeden z 16 kolorów lakierów do paznokci Coral Prosilk i wykorzystać go jako uzupełnienie propozycji wiosenno-letniej stylizacji. Praca konkursowa może być przygotowana w oparciu o dowolną technikę – zdjęcie stylizacji (cała sylwetka), rysunek lub kolaż. 

 

Zgłoszenia należy nadsyłać w dniach 9. kwietnia 2012 r. do 10. maja 2012 r. na adres konkurs@delia.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.delia.pl/Konkurs.

 

kolekcje polskich projektantów wiosna lato 2012

fot. materiały prasowe/ kolekcje wiosna lato 2012 Est by Es, Zemełka&Pirowska, ZUO Corp., Agata Wojtkiewicz

 

 

Nagrodą główną w konkursie są zakupy ze stylistą w butikach polskich projektantów w Warszawie (Delia Cosmetics zapewnia pobyt dla 2 osób), w których do wydania będzie aż 2000 zł oraz zestaw kosmetyków Delia Cosmetics o wartości 500 zł. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody pocieszenia w postaci kosmetyków marki o wartości 500 zł.

 

Dołącz do fanów Delia Cosmetics na Facebooku, wybierz jeden z 16 kolorów lakierów do paznokci Coral Prosilk i wykorzystaj go jako uzupełnienie propozycji wiosennej stylizacji.

 

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników (na stronie www.delia.pl/Konkurs oraz na profilu www.facebook.com/delia.cosmetics) odbędzie się 14 maja 2012 r.

emalie do paznokci Coral Prosilkfot. materiały prasowe/emalie do paznokci Coral Prosilk

 

 

Więcej o kosmetykach Delia Cosmetics na: www.delia.pl.

tagi: konkurs | Delia Cosmetics | Coral Prosilk | manicure |

podobne artykuły