PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
UWAGA! KONKURS „WIOSENNA STYLIZACJA Z DELIA COSMETICS” - WYGRAJ ZAKUPY ZE STYLISTĄ!

UWAGA! KONKURS „WIOSENNA STYLIZACJA Z DELIA COSMETICS” - WYGRAJ ZAKUPY ZE STYLISTĄ!

Uwiedź kolorem, oczaruj manicurem! Weź udział w wyjątkowym konkursie Delia Cosmetics – stwórz propozycję wiosennej stylizacji z wykorzystaniem lakieru do paznokci Coral Prosilk i wygraj niepowtarzalne zakupy ze stylistą w Warszawie!

W sezonie wiosna lato 2012 niezaprzeczalnie króluje kolor – zarówno pod postacią subtelnych i dziewczęcych pasteli, jak też wibrujących, energetyzujących barw. Marka Delia Cosmetics podążając za aktualnie panującymi w modzie tendencjami prezentuje kolekcje wyjątkowych lakierów Coral Prosilk w 16 oryginalnych odcieniach – od delikatnego różu, przez nasycony pomarańcz aż po jagodowy błękit.

 

Formuła lakierów zawierająca kompleks Prosilk i proteiny jedwabiu zapewni naszym paznokciom doskonałe nawilżenie, ochronę przed szkodliwymi i powodującymi blaknięcie promieniami UV oraz długotrwały, lśniący kolor.

emalie do paznokci Coral Prosilkfot. materiały prasowe/ emalie do paznokci Coral Prosilk

 

 

 

UWAGA! JUŻ 9. KWIETNIA RUSZA WYJĄTKOWY WIOSENNY KONKURS "WIOSENNA STYLIZACJA Z DELIA COSMETICS - WYGRAJ ZAKUPY ZE STYLISTĄ!"

 

Aby wziąć udział w konkursie Delia Cosmetics wystarczy wybrać jeden z 16 kolorów lakierów do paznokci Coral Prosilk i wykorzystać go jako uzupełnienie propozycji wiosenno-letniej stylizacji. Praca konkursowa może być przygotowana w oparciu o dowolną technikę – zdjęcie stylizacji (cała sylwetka), rysunek lub kolaż.

 

Zgłoszenia należy nadsyłać w dniach 9. kwietnia 2012 r. do 10. maja 2012 r. na adres konkurs@delia.pl. Regulamin konkursu dostępny będzie na stronie www.delia.pl/Konkurs.

 

Nagroda główną w konkursie są zakupy ze stylistą w butikach polskich projektantów w Warszawie (Delia Cosmetics zapewnia pobyt dla 2 osób), w których do wydania będzie aż 2000 zł oraz zestaw kosmetyków Delia Cosmetics o wartości 500 zł. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody pocieszenia w postaci kosmetyków marki o wartości 500 zł.

 

Dołącz do fanów Delia Cosmetics na Facebooku, wybierz jeden z 16 kolorów lakierów do paznokci Coral Prosilk i wykorzystaj go jako uzupełnienie propozycji wiosennej stylizacji.

 

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników (na stronie www.delia.pl/Konkurs oraz na profilu www.facebook.com/delia.cosmetics) odbędzie się 14 maja 2012 r.

emalie do paznokci Coral Prosilkfot. materiały prasowe/emalie do paznokci Coral Prosilk

 

 

Więcej o kosmetykach Delia Cosmetics na: www.delia.pl.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: konkurs | Delia Cosmetics | Coral Prosilk | manicure |

podobne artykuły