PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
WYGRAJ WYJAZD DO LONDYNU Z RIVER ISLAND!

WYGRAJ WYJAZD DO LONDYNU Z RIVER ISLAND!

Jesteś kreatywny i lubisz bawić się modą? Wystarczy, że stworzysz autorską stylizację, której tematem przewodnim będą różne odsłony River Island, a wyjazd do Londynu na prezentację kolekcji wiosna-lato 2013 może być Twój. Sprawdź szczegóły!

Jak co sezon w ofercie River Island znajdziemy wszystkie najważniejsze trendy ze światowych wybiegów. Koronki i skóry, psychodeliczne wzory i minimalistyczne formy, błyszczące tkaniny i oryginalne akcesoria – River Island ma tyle oblicz, ile miłośniczek.

 

 

 

 

UWAGA KONKURS!

 

Każdy, kto weźmie udział w startującym właśnie konkursie River Island, ma szansę wygrać wyjazd do Londynu na prezentację kolekcji wiosna-lato 2013 oraz zakupy ufundowane przez River Island! Wystarczy, że do 5 listopada przygotujesz i wyślesz w formacie PDF na adres: konkursy.river-island@headlines.pl autorską stylizację, bazującą na ubraniach River Island, aby dołączyć do walki o nagrodę główną.

 

Dla zwycięzcy konkursu River Island ufundowało dwudniowy wyjazd do Londynu na prezentację kolekcji wiosna-lato 2013, która odbędzie się 28 listopada 2012r. Firma zapewni także przelot w dwie strony, 1 nocleg w hotelu wraz ze śniadaniem, a także przeznaczy 300 GBP na zakupy w sklepie River Island w Londynie.

 

 

INSTRUKCJE:

 

Konkurs trwa od 26.10.2012 do 19.11. 2012 i dzieli się na dwa etapy.

 

I ETAP dobiegnie końca 5 listopada 2012. W tym okresie należy nadsyłać zgłoszenia w formie stylizacji z komentarzem (od 3 do 6 zdjęć, każde opatrzone komentarzem). Temat przewodni zdjęć: Różne odsłony River Island. Każda ze stylizacji musi zawierać przede wszystkim widoczne elementy garderoby z River Island.

 

Pozostałe marki użyte do stylizacji nie mogą mieć widocznego logo oraz nie mogą być wymieniane w komentarzach do zdjęć. Oprócz zdjęć stylizacji z komentarzami, zgłoszenia powinny zawierać imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny i mailowy. Zgłoszenia należy nadsyłać drogą elektroniczną na adres: konkursy.river-island@headlines.pl. Etap pierwszy konkursu zakończy wybór 4-6 finalistów za pośrednictwem jury składającego się z przedstawicieli Organizatora.

 

Zwycięzcy pierwszego etapu konkursu zostaną powiadomieni o udziale w finale w formie postu na FB na profilu River Island oraz otrzymają informację na adres mailowy podany w zgłoszeniu. Aby finaliści znaleźli się w aplikacji, muszą umieścić konkursowe stylizacje na swoich blogach.

 

Na II ETAP, trwający od 7 do 19 listopada, składać się będzie publiczne głosowanie na najlepszą z finałowych stylizacji przez aplikację na fanpage’u River Island: http://www.facebook.com/riverisland?ref=ts&fref=ts

 

Oficjalne ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi 19.11.2012 roku o godzinie 16.00.

 

 

Więcej informacji o konkursie na: bit.ly/ZASADYKONKURSU

 

Oraz na: FACEBOOK.COM/RIVERISLAND

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: River Island | konkurs |

podobne artykuły