Logotyp serwisu lamode.info
WYGRAJ METAMORFOZĘ Z LANCÔME!

WYGRAJ METAMORFOZĘ Z LANCÔME!

Zapraszamy Was do wyjątkowego konkursu marki LANCÔME! Poddaj się wiosennej zmianie wizerunku, odkryj magiczny świat kolorów w kolekcji pomadek ROUGE IN LOVE oraz lakierów do paznokci VERNIS IN LOVE i rozpocznij nowy sezon odmieniona!

Nowa pora roku, nowe trendy, nowa Ja! Jeśli i Ty rozpoczynasz wiosnę z takim postanowieniem, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Weź udział w konkursie „Metamorfoza z LANCÔME” i przywitaj nowy sezon odmieniona!

 

We współpracy z marką LANCÔME przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest zmiana wizerunku. Na jeden dzień oddaj się w ręce profesjonalistów i zapomnij o codziennych obowiązkach. Nowy makijaż, fryzura, wiosenna stylizacja - a to wszystko uwiecznione podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 

Na najnowszych trendach, pełnych tętniącego życiem koloru idealnie znają się wizażyści LANCÔME, którzy przy pomocy kosmetyków marki odmienią Twój wizerunek na wiosnę!

 

 

Jeżeli chcesz poddać się tej zmianie i w nowy sezon wkroczyć odmieniona, koniecznie wyślij do nas swoje zgłoszenie, a w nim:


1) W dowolny sposób odpowiedz na pytanie konkursowe: „Naturalny, zmysłowy, hipnotyzujący… A jaki jest Twój wymarzony makijaż? Odkryj magiczny świat kolorów z LANCÔME.” Technika odpowiedzi może być dowolna – tekst, rysunek, zdjęcie, grafika etc.

 

2) Załącz zdjęcie en face bez makijażu lub w makijażu typu nude.


 

Dodatkowe warunki wzięcia udziału w konkursie:


1) Na portalu Facebook polub fanpage LANCÔME POLSKA i jako dowód prześlij link do swojego profilu http://www.facebook.com/lancomepolska

 

 

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu i najbardziej nas zaciekawią wybierzemy aż trzy szczęśliwe laureatki, które za sprawą niecodziennej metamorfozy przeżyją przygodę swojego życia!

 

Na Wasze zgłoszenia przesłane na adres konkurs@lamode.info czekamy do 1 kwietnia 2012 r., wyniki ogłoszone zostaną 4 kwietnia 2012 r., a sesja zdjęciowa odbędzie się 14. kwietnia 2012 r. w Warszawie. O szczegółach poinformujemy zwyciężczynie drogą telefoniczną.

 

 

UWAGA! Zgłoszenie nie może przekraczać 1MB, w treści e-mail prosimy o podanie swoich danych kontaktowych: imię i nazwisko, miejscowość, telefon. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z potwierdzeniem i akceptacją Regulaminu Konkursu oraz Warunków Umowy.

 

 

 

 

tagi: Lancôme | konkurs |

podobne artykuły