PL / EN
WYGRAJ KONTRAKT I ZOSTAŃ GWIAZDĄ AGENCJI MANGO MODELS

WYGRAJ KONTRAKT I ZOSTAŃ GWIAZDĄ AGENCJI MANGO MODELS

Marzysz by zostać modelką? Koniecznie weź udział w konkursie organizowanym przez GOSH COSMETICS, Mango Models oraz Sylwia Kiliś Salon. Sprawdź szczegóły!

WYGRAJ KONTRAKT Z AGENCJA! ZOSTAŃ MODELKĄ!” - pod takim hasłem startuje konkurs organizowany wspólnie przez GOSH COSMETICS, Mango Models oraz Sylwia Kiliś Salon. Przez kolejnych 6 miesięcy, od stycznia do czerwca 2014 roku, kandydatki na modelki będą wypełniały formularze i wysyłały swoje fotografie na www.mangomodels.pl. Co miesiąc jury złożone z organizatorów konkursu wybierze „dziewczynę miesiąca”, aby w czerwcu ogłosić, która z kandydatek zdobyła nagrodę główną.      

 

 

 

Jest o co walczyć! Na zwyciężczynię czekają atrakcyjne nagrody:

 

Kontrakt z Mango Models

Wyjazd do Mediolanu na sesję zdjęciową ze znanym fotografem mody

Roczny pakiet kosmetyków GOSH COSMETICS

Prezentacja portfolio na www.LAMODE.INFO

Sesja zdjęciowa w magazynie HOT MODA.

 

 

Co należy zrobić, aby zostać modelką?

Mieć 14-23 lata

170-182 cm wzrostu

Wypełnić formularz na stronie www.mangomodels.pl i wysłać swoje zdjęcia

Czekać na kontakt          

 

 

ORGANIZATORZY KONKURSU:

 

 

GOSH COSMETICS       

 

Duńska marka makijażowa, która przebojem zdobywa świat mody. Oferuje wysoko zaawansowane technologicznie kosmetyki, których kolorystyka w pełni odzwierciedla obowiązujące, światowe trendy. Marka kochana przez gwiazdy.

 

 

Mango MODELS                                                                                              

 

Jedna z pierwszych profesjonalnych agencji modelek w Polsce, założona przez Monikę Sowińską w 2000 roku. 90% jej podopiecznych współpracuje z najlepszymi agencjami na całym świecie, biorąc udział w kampaniach, reklamach i pokazach mody od Nowego Jorku, po Tokio.

 

 

Sylwia Kiliś Salon

 

Jako stylistka fryzur, Sylwia Kiliś pracuje od lat dla najlepszych polskich tytułów prasowych. Współtworzy wizerunek gwiazd podczas festiwali w Sopocie i w Opolu, stylizuje fryzury do pokazów mody Macieja Zienia, "paprocki&brzozowski", a także przy dużych produkcjach filmowych i telewizyjnych. W centrum Warszawy prowadzi własne atelier fryzjerskie Sylwia Kiliś Salon.

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Zostań modelką | konkurs na modelkę | wygraj kontrakt na modelkę | Zostań modelką Mango Models | Mango Models | GOSH Cosmetics | WYGRAJ KONTRAKT Z AGENCJA! ZOSTAŃ MODELKĄ! |

podobne artykuły