Logotyp serwisu lamode.info
WIOSENNY MAKIJAŻ Z CLINIQUE W 3 MINUTY

WIOSENNY MAKIJAŻ Z CLINIQUE W 3 MINUTY

Czujecie już powoli wiosnę? Jeśli tak, to pora na jej odpowiednią oprawę! Jenna Menard, główna makijażystka marki Clinique radzi, jak wykonać lekki makijaż w 3 minuty.

Okres nadchodzącej już wiosny to czas, kiedy nie tylko zmieniamy swoją garderobę z tej zimowej na bardziej lekką, ale także często staramy się odświeżyć przy tym swój wygląd. I wcale nie jest to trudne, bo zajmuje codziennie jedynie 3 minuty!

 

Świeży i wiosenny makijaż – jest nie tylko łatwy i przyjemny, ale przede wszystkim nie wymaga większych umiejętności, podczas gdy wszystkie rady daje Wam Jenna Menard, główna makijażystka marki Clinique.

 

„Moje rady na szybki i lekki makijaż w domu: omijajmy etapy, które zajmują nam najwięcej czasu np. dokładna, równa linia na powiekach, idealnie czerwone usta. Nakładaj wtedy podkład opuszkami palców, szybko zrób kreskę linerem i rozetrzyj go trochę by wyglądał jak cień do powiek. Oprósz całą twarz transparentnym pudrem, dotknij kości policzkowych odrobiną różu i nałóż pomadkę lub błyszczyk w drodze do wyjścia.”

 

By uzyskać zamierzony efekt do tego posłużą Wam 4 produkty do makijażu marki Clinique – kredka Quickliner for Eyes Intense, by kreska na oku była idealna; długotrwały puder Fresh Bloom Allover Colour, który podkreśla i subtelnie rozświetla policzki; błyszczyk w formie pomadki Almost Lipstick, nada ustom koloru podkreślając jednocześnie ich naturalny odcień; sypki puder Blended Face Powder & Brush, który wykończy i utrwali cały makijaż.

 

Wiosna to idealny czas na metamorfozy i nowe postanowienia. Czemu więc nie zacząć od makijażu?

tagi: Clinique | makijaż | wiosenny makijaż |

podobne artykuły