Logotyp serwisu lamode.info
WIOSENNY MAKIJAŻ DELIA COSMETICS

WIOSENNY MAKIJAŻ DELIA COSMETICS

Idealnie gładka cera, podkreślone eyelinerem oczy i usta muśnięte błyszczykiem w odcieniu soczystego różu – tak przedstawia się wiosenny, dziewczęcy look marki Delia Cosmetics.

Wiosenna kolekcja makijażu Delia Cosmetics to pochwała naturalności i dziewczęcości. Podstawą jest nieskazitelna, idealnie gładka skóra, którą uzyskamy dzięki dokładnie zatuszowanym niedoskonałościom przy użyciu korektora z linii Mineral Velvet Skin oraz wzajemnie uzupełniającego się  duetu - silikonowej bazy pod makijaż oraz mineralnego podkładu Mineral Velvet Skin, które zakryją wszelkie zaczerwienienia skóry, pielęgnując i zapewniając optymalny poziom jej nawilżenia.

 

Oczy podkreślamy delikatnie, ale wyraziście zarazem – pomoże nam w tym eyeliner w płynie z linii Onyx i wydłużający lub pogrubiający tusz Delia Onyx Super, dzięki którym nasze rzęsy spektakularnie się wydłużą i nabiorą objętości, a co za tym idzie spojrzenie dodatkowego magnetyzmu. Sekretem pięknych rzęs jest odżywiająca baza pod tusz 2w1, która uwydatni efekt maskary. Linię brwi pozostawiamy naturalną, a odpowiedni kształt pomoże nadać im np. żel-korektor. Najmocniejszym akcentem looku pozostają usta, muśnięte w tym sezonie nawilżającym mineralnym błyszczykiem Delia Onyx Colour & Shine – obowiązkowo w odcieniu soczystego różu.

 

 

Wszystkie kosmetyki z linii Onyx zawierają składniki BIO-mineralne, takie jak: krzem, wapń, sód i związki fosforowe, które w naturalny sposób występują w ludzkim organizmie. Dlatego kompleks BIO-mineral jest chemicznie obojętny, nie zawiera konserwantów i nie traci swych wartości wraz z upływem czasu – wszystkie produkty Delia Onyx zachowują swoje właściwości przez długi czas.

tagi: eko | uroda | makijaż | wiosna-lato 2011 | Delia Cosmetics |

podobne artykuły