PL / EN
WEEKDAY - SZWEDZKA MARKA WCHODZI NA POLSKI RYNEK

WEEKDAY - SZWEDZKA MARKA WCHODZI NA POLSKI RYNEK

Marka znana z pro-ekologicznego podejścia już niebawem w Warszawie. 

Weekday, szwedzka marka odzieżowa realizująca strategię zrównoważonego rozwoju, otwiera swój pierwszy sklep w Polsce. Inspiruje się kulturą młodzieżową oraz modą uliczną, a ponadto porusza społeczne kwestie, takie jak równość płci. Poznajcie szczegóły!

WEEKDAY NA POLSKIM RYNKU MODY  

Weekday otwiera swój pierwszy sklep w Polsce, który będzie mieścił się w Warszawie, w sercu niedawno zrewitalizowanej Elektrowni Powiśle.

WEEKDAY - O SZWEDZKIEJ MARCE MODOWEJ

Weekday to szwedzka marka modowa, która sięga do kultury młodzieżowej i mody ulicznej. Zachęca do bycia odważnym i pewnym w wyrażaniu siebie, inspiruje poprzez dynamiczne połączenie produktu i kreatywności. W swoich kolekcjach i kampaniach często porusza ważne kwestie, takie jak równość płci oraz zwraca uwagę na aktualne wydarzenia i to, co dzieje się w popkulturze.

Weekday - limitowana kolekcja z recyklingu (fot. materiały prasowe)

WEEKDAY – STRATEGIA ZRÓWNOWAŻNOWEGO ROZWOJU

Ponadto, Weekday jest marką realizującą strategię zrównoważonego rozwoju, między innymi poprzez używanie materiałów, których produkcja jest mniej szkodliwa dla planety. Dziś, ponad 68% ubrań Weekday tworzy się z  przyjaznych środowisku tkanin, a cele i strategie marki zakładają w przyszłości projektowanie jeszcze bardziej pro-ekologicznych kolekcji.

POLECAMY: JAK STWORZYĆ WŁASNĄ MARKĘ MODOWĄ?

WEEKDAY – EKSPANSJA SZWEDZKIEJ MARKI

W 2019 roku Weekday planuje otwarcie kolejnych sklepów w całej Europie, zarówno na istniejących, jak i trzech nowych rynkach. Marka, która powstała w 2002 roku w Sztokholmie, posiada w tej chwili butiki m.in. w Austrii, Danii, Niemczech, Norwegii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii.

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Weekday | rynek | biznes | shopping |

podobne artykuły