PL / EN
OMEGA CONSTELLATION – KLIMAT MANHATTANU W KOLEKCJI ZEGARKÓW

OMEGA CONSTELLATION – KLIMAT MANHATTANU W KOLEKCJI ZEGARKÓW

OMEGA to nie tylko gwiazdy, a całe konstelacje.

Cindy Crawford będąc w rodzinie OMEGI od 1995 roku, miała znaczący wpływ na design kolekcji Constellation. Jak mówi: „Zawsze uwielbiałam w projekcie to, że nosi się go bardziej jak bransoletkę, niż jak zegarek. Jest wygodny i pasuje do wszystkiego”. Odkryjcie najnowszą kolekcję OMEGA Constellation, której premiera już za nami!

OMEGA CONSTELLATION – PREMIERA KOLEKCJI DAMSKICH ZEGARKÓW

16 kwietnia 2019,  w OMEGA Boutique przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie, odbyła się premiera nowej odsłony kultowej kolekcji zegarków dla kobiet Constellation Manhattan. Projektowane od ponad stu lat linie reprezentują spójną z DNA marki, tożsamość wizualną oraz tradycję doskonałości.

Jedna z najsłynniejszych kolekcji - OMEGA Constellation - od dawna jest symbolem niezrównanej precyzji. Modele zegarków swoją nazwę zawdzięczają konstelacjom gwiazd, a ich design niezmiennie charakteryzuje elegancja i klasyczne piękno.

OMEGA Constellation - kolekcja zegarków na premierze 2019 (fot. materiały prasowe)

Celebracja najnowszej odsłony Constellation odbyła się w jej naturalnym środowisku, flagowym butiku marki, gdzie goście mogli na nowo odkryć istotę rzemiosła brandu. Dwupiętrowa przestrzeń została wypełniona bryłami, mającymi oddać nastrój krajobrazu Manhattanu, a odcienie złota i bieli pięknie współgrały z wiosennymi promieniami słońca. Zaproszeni goście mogli doświadczyć, że OMEGA to nie tylko gwiazdy, a całe konstelacje.

Tegoroczna linia Constellation to kolejny krok w świecie wzornictwa i technologii. W ofercie znajduje się 101 nowych modeli dla kobiet. Subtelnym zmianom poddano niemal każdy element legendarnego wzoru, zachowując przy tym duszę stylu „Manhattan”. Innowacje to m.in. smuklejsze i bardziej kobiece koperty zegarka, odsłaniające nowe wzornictwo tarcz. Najbardziej charakterystyczny element modeli Constellation, czyli słynne pazurki, stały się ażurowe.

OMEGA CONSTELLATION - AMBASADORKI KOLEKCJI ZEGARKÓW

OMEGA zdecydowała się na współpracę nie z jedną, a z czterema inspirującymi kobietami: Cindy Crawford, Nicole Kidman, Alessandra Ambrosio i Liu Shishi. Cindy będąc w rodzinie OMEGI od 1995 roku, miała znaczący wpływ na design kolekcji. Jak mówi: „Zawsze uwielbiałam w Constellation to, że nosi się ją bardziej jak bransoletkę, niż jak zegarek. Jest wygodna i pasuje do wszystkiego”. Alessandra Ambrosio  dodaje: „Zegarek dodaje ci sił. Sprawia, że jesteś pewna siebie. Kobiety kochają dodatki, a ten jest najlepszy ze wszystkich”. Nicole Kidman najbardziej docenia projekty za elegancję i prostotę.

POLECAMY: MINIMALIZM CZY EKSTRAWAGANCJA? - ZEGARKI WIOSNA LATO 2019 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Omega Constellation | zegarki | kolekcja | shopping |

podobne artykuły