PL / EN
BALENCIAGA – MAROKAŃSKA PODRÓŻ W KAMPANII JESIEŃ ZIMA 2019/20

BALENCIAGA – MAROKAŃSKA PODRÓŻ W KAMPANII JESIEŃ ZIMA 2019/20

Udajcie się w podróż do Maroka, odkryjcie pustynie i futurystyczne trendy w wydaniu marki! 

Futurystyczne trendy, ultra kobiece, zwiewne sukienki i neonowe kolory spotęgowane marokańskimi inspiracjami - odkryjcie modę w kampanii Balenciaga 2019/20! 

BALENCIAGA – INSPIRACJE W KAMPANII JESIEŃ ZIMA 2019/20

Najnowsza kampania Balenciaga jesień zima 2019/20 została sfotografowana przez artystę Jean-Pierre’a Attala. To pierwszy tego typu projekt modowy z jego udziałem, który porusza także tematykę etnograficzną i socjologiczną. Kadry przedstawiają kosmopolityzm – bohaterowie sesji są ubrani w luksusowe projekty Balenciagi i wędrują po kosmicznych pustyniach w Maroku i Lanzarote. Dzięki wyrażeniu indywidualizmu poprzez strój, moda przenosi się także na grunt pracy, zabawy, fantazji, ale również jest obecna przy okazji podróży. Stanowi część lifestyle’u, towarzyszącego nam zawsze i wszędzie, niezależnie od położenia geograficznego i klimatu.

Balenciaga - różowa sukienka w kampanii jesień zima 2019/20 (fot. Jean-Pierre Attal)

BALENCIAGA – STYLIZACJE JESIEŃ ZIMA 2019/20

W najnowszej kampanii Balenciaga jesień zima 2019/20 królują intensywne i bajkowe kolory pod postacią wibrującego różu, odcieniu gumy balonowej czy neonowej żółci. Te barwy dodające stylizacjom wyrazistości, goszczą na lekkich i zwiewnych sukienkach z kopertowym dekoltem, wykonanych ze szlachetnych tkanin. Prym wiodą elegancki jedwab z satyną, który możemy nosić zarówno w wersji dziennej, jak i wieczorowej. Ultra dziewczęce i swobodne modele współgrają z z różowymi i białymi botkami dekorowanymi klamrą. Poza tym, dominują formy i asymetryczne cięcia. Płaszcze, zainspirowane futuryzmem mają kształt trapezu i trenczy, a klasyczne wersje nosimy z peleryną. W ten sposób sylwetka staje się poszerzona, jednocześnie kontrastując z romantycznymi tkaninami.

POLECAMY: BALENCIAGA – NIEREALNY WYMIAR KAMPANII WIOSNA LATO 2019

W galerii prezentujemy zdjęcia z kampanii Balenciaga jesień zima 2019/20. Odkryjcie marokańskie inspiracje, towarzyszące projektowi! 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: kampania | jesień zima 2019/20 | BALENCIAGA | TRENDY |

podobne artykuły