PL / EN
WEDDING SHOW: II EDYCJA TARGÓW ŚLUBNYCH AGNIESZKI POPIELEWICZ

WEDDING SHOW: II EDYCJA TARGÓW ŚLUBNYCH AGNIESZKI POPIELEWICZ

Zapraszamy na kolejną edycję targów ślubnych, tym razem pod hasłem "Do It Yourself"!

W tym roku sezon ślubny 2016 otwierają targi dziennikarki i prezenterki telewizyjnej - Agnieszki Popielewicz. Wszyscy Ci, którzy planują uroczystość i poszukują inspiracji, będą mogli je znaleźć 24 i 25 października w Hotelu Mariott w Warszawie. Motywem przewodnim tegorocznych targów Wedding Show jest idea “Do It Yourslef”. Nie zabraknie licznych warsztatów i paneli dyskusyjnych, które otworzą gościom pole do kreatywności i pozwolą zaplanować co do szczegółu ten niezwykle ważny dzień.

 

Inicjatorkami wydarzenia jest duet florystyczny “Rock and Flowers”, który od lat zajmuje się profesjonalną organizacją opraw ślubnych. Agnieszka Winnicka oraz Kasia Chudkiewicz to kobiety z prawdziwą pasją, które porzuciły pracę w dużych korporacjach na rzecz… kwiatów. To tak zaczęła się ich przyjaźń z Agnieszką Popielewicz i w ten sposób doszło do organizacji targów.

 

Wedding Show to nie tylko targi ślubne, ale przede wszystkim prawdziwe przedstawienie, zorganizowane po to, aby zainspirować przyszłych małżonków oraz pomóc im w organizacji uroczystości. Dzięki targom na własnej skórze będzie można doświadczyć, spróbować i przymierzyć, aby w ogromie propozycji wybrać te najciekawsze. W Hotelu Mariott znajdziecie wystawców ekskluzywnych marek z rozmaitych kategorii: suknie ślubne, fotografia, biżuteria, fryzjerstwo, dekoracje, florystyka. Ponadto, dla panów zaprojektowana została specjalna męska strefa. Podczas wydarzenia odbędzie się również premierowy pokaz sukien ślubnych i wieczorowych Violi Piekut, a jedna z uczestniczek będzie mogła przejść się po wybiegu w roli modelki.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia strony głównej organizatorów (http://www.weddingshowpowiedzmytak.pl/), Facebooka targów (https://www.facebook.com/WeddingShowPowiedzmyTak?fref=ts) oraz wydarzenia (https://www.facebook.com/events/730697000368999/)!

 

Hotel Mariott: 24 - 25 października 2015

 

Ceny biletów:


-jednodniowy - 25 zł     

-dwudniowy - 30 zł

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Agnieszka Popielewicz | Wedding Show | targi ślubne | targi ślubne Marriott | Marriott | ślub Agnieszka Popielewicz | program Agnieszki Popielewicz | śluby 2015 | trendy ślubne 2016 | targi Wedding Show |

podobne artykuły