PL / EN
POLSCY PROJEKTANCI: WARSZAWSKA BIŻUTERIA KASI WÓJCIK

POLSCY PROJEKTANCI: WARSZAWSKA BIŻUTERIA KASI WÓJCIK

W najnowszej kolekcji podejmuje dialog z kołem - zobaczcie efekty tego romansu.

W dzisiejszej odsłonie cyklu Odkrycie, w którym przyglądamy się młodym projektantom i wschodzącym markom modowym, prezentujemy Wam biżuterię autorstwa Kasi Wójcik, która właśnie zaprezentowała najnowszą odsłonę swoich projektów pod wspólną nazwą Balance. 

ODKRYCIE: KASIA WÓJCIK FINE JEWELLERY

Po trzech autorskich kolekcjach geometrycznej, asymetrycznej biżuterii, Kasia Wójcik postanowiła podjąć dialog z kształtem najdoskonalszym i najprostszym z możliwych – kołem. Romans ten zaczyna od kolekcji Balance, w której stara się tworzyć przestrzeń za pomocą prostych, ażurowych form. Każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie, w jej warszawskiej pracowni, wyłącznie w srebrze i złocie.

KASIAProjekty autorstwa Kasi Wójcik z kolekcji Balance (fot. materiały prasowe)

POLSCY PROJEKTANCI BIŻUTERII

Kolekcji towarzyszy kampania autorstwa Justyny Dudek, w której fotografka stworzyła portret kobiety naturalnej w swojej zmysłowości, emanującej harmonią i wewnętrznym blaskiem.

Kasia Wójcik jest projektantką biżuterii i złotniczką, tworzącą swoje kolekcje biżuterii ręcznie, w Warszawie. Trafiają one stąd do klientek na całym Świecie - dzięki obecności na targach i wydarzeniach modowych w Berlinie, Monachium, Vicenzie czy Brukseli. Doceniły ją polskie i międzynarodowe media (m.in. Vogue Italia). Projektowania biżuterii i złotnictwa uczyła się w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz w pracowniach kilku wybitnych artystów złotników. Jest laureatką Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej „Minimum”, a jej prace konceptualne znajdują się m.in. w Muzeum Współczesnej Sztuki Złotniczej w Legnicy. 

KASIABiżuteria Kasia Wójcik Fine Jewellery (fot. materiały prasowe)

TRENDY: BIŻUTERIA

Sama o sobie mówi: Projektowanie biżuterii jest dla mnie sposobem twórczego wyrażania siebie i sposobem na życie.Pasją totalną - w pełnym tego słowa znaczeniu.Według mojego konceptu, biżuteria powinna być wyjątkowa, szlachetna i ponadczasowa. W to, co robię, wkładam całe moje serce i umiejętności. Każde spotkanie z klientkami, które są niezwykle inspirującymi kobietami, motywuje mnie do dalszego tworzenia i rozwijania się.

Więcej informacji o kolekcji oraz sklep online Kasia Wójcik Jewellery znajdziecie pod stronie kasiawojcik.com!

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Kasia Wójcik | biżuteria | odkrycie | kolekcja |

podobne artykuły