PL / EN
WAKACYJNY KONKURS Z MARKAMI ECHO I GLITTER

WAKACYJNY KONKURS Z MARKAMI ECHO I GLITTER

Marzysz o wyjątkowym zestawie ubrań i dodatków na lato? Zdobądź go biorąc udział w naszym konkursie organizowanym wraz z markami Echo i Glitter. Sprawdź szczegóły!

Echo to polska marka odzieżowa tworząca ubiory dla kobiet młodych i aktywnych. W jej kolekcjach klientki znajdą przede wszystkim bogate kroje, w których klasyka spotyka się z wzorniczą awangardą, i gdzie duży naciskł kładzie się na jakość wykonania. Marka Glitter to natomiast specjalista od modnej biżuterii, produktów do włosów i dodatków w przystępnej cenie. Oba brandy doskonale wiedzą, co jest modne, dlatego w propozycjach znajdziemy wszystko, co wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy.

 

 

UWAGA, KONKURS!


Wraz z markami Echo i Glitter przygotowaliśmy dla Was wakacyjny konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 zestawów z ubraniami marki Echo i akcesoriami marki Glitter.


Wśród nagród, które prezentujemy poniżej, przeboje wiosenno-letnich kolekcji Echo – barwne tuniki i sukienki zdobione niczym z apaszek Hermesa lub kwiatowymi nadrukami, wygodne i kobiece fasony, które z powodzeniem sprawdzą się w wiosenno-letnich stylizacjach, a także biżuteria i dodatki – duże bransolety i naszyjniki, kolczyki zdobione piórami, efektowne pierścienie i rockowe akcenty. 

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować i przesłać na adres konkurs@lamode.info propozycję letniej stylizacji korzystając z packshotów produktowych (Glitter, Echo) zamieszczonych w naszej galerii poniżej.


Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12. sierpnia 2012 r. do godz. 23:59. Wyniki konkursu opublikujemy 13. sierpnia 2012 r. na łamach LAMODE.INFO.

 

Uwaga! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie adresu korespondencyjnego.


 

ZESTAW NR 1 - WARTOŚĆ 213,90 PLN

 

 

ZESTAW NR 2 - WARTOŚĆ 244,70 PLN

 

 

ZESTAW NR 3 - WARTOŚĆ 355,90 PLN

 

ZESTAW NR 4 - WARTOŚĆ 313,90 PLN

 

 

ZESTAW NR 5 - WARTOŚĆ 230,80 PLN

 

 

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: konkurs | Glitter | Echo |

podobne artykuły