PL / EN
VICTORIA BECKHAM WE WRZEŚNIOWYM HARPER’S BAZAAR SINGAPORE

VICTORIA BECKHAM WE WRZEŚNIOWYM HARPER’S BAZAAR SINGAPORE

Victoria Beckham opowiada o swojej recepcie na sukces i przyszłych planach we wrześniowym wydaniu Harper’s Bazaar Singapore. Poznajcie szczegóły!

Ostatnio mieliśmy okazję przeczytać o niej we wrześniowym Vogue Australia. W Harper’s Bazaar Singapore, Victoria Beckham odkrywa przed nami kolejne sekrety.

 

Kiedy byłam młodsza, nie byłam jedną z tych dziewczyn, które marzyły o wyjściu za mąż i wychowywaniu dzieci. Od zawsze miałam ambicje, by poświęcić się tylko karierze. Do momentu kiedy nie poznałam Davida. Wtedy od razu pomyślałam o małżeństwie” – wyznaje.

 

Victoria bez problemu odnalazła się w roli żony i matki czwórki dzieci, a nowe obowiązki wcale nie przeszkodziły jej w dalszej karierze. W wywiadzie dla Harper’s Bazaar Singapore wyznaje, że moda od zawsze była jej wielką pasją i doskonale wiedziała, co musi zrobić, by osiągnąć sukces. Wspomina również swoją pierwszą prezentację, kiedy nie miała do dyspozycji ani drogiego fryzjera, ani wizażysty, a ze wszystkim radziła sobie bez pomocy stylisty. Okazuje się, ciężka praca i poświęcenie bardzo szybko zagwarantowały jej wymarzone efekty.  Victoria jednak dodaje, że wcale nie zamierza odpoczywać, ponieważ z każdym dniem chciałaby być lepsza w tym, co robi.

 

Po otwarciu sprzedaży internetowej w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, planuje teraz podbój rynku azjatyckiego. „Kobiety w Azji doskonale czują modę i nie boją się wyrażać siebie poprzez swój styl. Kocham to”.  „Chcę, żeby kobiety czuły się ze sobą dobrze, żeby czuły się pewne siebie i seksowne” – dodaje.

 

Artykuł z Harper’s Bazaar Singapore, ilustruje piękna sesja autorstwa Ellen von Unwerth. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii. 

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Victoria Beckham Harper's Bazaar Singapore | Harper's Bazaar Singapore | Victoria Beckham |

podobne artykuły