Logotyp serwisu lamode.info
PHARRELL WILLIAMS I JEGO KOLEJNA WSPÓŁPRACA Z MONCLER

PHARRELL WILLIAMS I JEGO KOLEJNA WSPÓŁPRACA Z MONCLER

Amerykański producent muzyczny i raper po raz kolejny projektuje dla Moncler. Tym razem będzie to kolekcja uniseksowych okularów przeciwsłonecznych. Sprawdźcie szczegóły! 

Jego muzyka stała się soundtrackiem tegorocznych wakacji. Opowiadał nam o letnich imprezach i seksownych dziewczynach, a potem zaśpiewał w hicie Daft Punk „Get Lucky”. Tym razem popróbuje szczęścia w modzie i wspólnie z marką Moncler, stworzy sportową kolekcję okularów przeciwsłonecznych dla kobiet i mężczyzn.

 

To już kolejna współpraca włosko-francuskiej marki ze znanym producentem muzycznym i raperem. W 2009 roku Pharrell stworzył dla niej specjalną kolekcję puchowych męskich kurtek. Jego projekty okularów dla Moncler będą miały swoją premierę już 26 września, podczas paryskiego Tygodnia Mody. Marka opisuje je jako połączenie stylu lat 50. z futuryzmem. Uniseksowe okulary są wykonane z tytanu i w wyglądzie przypominają maskę.

 

Widać, że Pharrell w modowej branży radzi sobie równie „śpiewająco”.  Raz błyszczy w klipie Daft Punk, w cekinowym smokingu od Saint Laurent Paris, innym razem przed obiektywem Davida Bailey we wspólnej sesji z Carą Delevingne dla wrześniowego Vogue UK. Czy kolekcja okularów dla Moncler będzie kolejnym hitem Pharrella, przekonamy się już za miesiąc. 

 

 

tagi: Moncler | Pharrell Williams | Pharrell Williams dla Moncler | Moncler okulary przeciwsłoneczne |

podobne artykuły