PL / EN
VERSACE – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

VERSACE – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Kolekcja zainspirowana grungem, który królował w latach 90.

Skórzane kurtki, braletki i topy noszone na koszule oraz sukienki typu slip dress. Na pokazie Versace jesień zima 2019/20 dominowały grunge'owe trendy, ale nie zabrakło także włoskich, kolorowych inspiracji oraz zwierzęcych printów. 

VERSACE – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

W kolekcji Versace jesień zima 2019/20 królowały ubrania w duchu grunge. Skórzane kurtki, dekoracyjne agrafki i ażurowe rajstopy przystrajały outfity na bazie zmysłowych bieliźnianych sukienek, wykończonych koronką. Całość sprawiła, że oczom naszej wyobraźni ukazały się stylizacje Courtney Love. Donatella Versace, za pomocą wspomnianych trendów, przeniosła widzów do lat 90., proponując czarne total looki, których luksusowy wymiar podkreślono dzięki złotym łańcuchom i klamrom przy torebkach.

Na wybiegu nie zabrakło także włoskiego klimatu, wyrażonego poprzez intensywne kolory, symbolizujące radość i temperament. Modelki maszerowały w zielonych swetrach połączonych z lakierowaną skórą, a stylizacje ozdobiły futrzanym szalem. Kolekcja Versace jesień zima 2019/20 to także miks barw w jednym outficie: zieleń jak u Miucci Prady współgrała i z żółcią, i z niebieskim, i z różem, a nawet z czerwienią. Na płaszczach zagościły printy i jodełka, a na T-shircie pojawił się wizerunek Donatelli Versace. Jednym z najgorętszym trendów była także wielowarstwowość. Na przekór klasyce, topy założono na koszule, a te na swetry. Sukienki ozdobiły braletki na paskach, dodających stylizacji oryginalnego i wyrazistego charakteru, zainspirowanego muzyką grunge.

Versace - kolory na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

POLECAMY: VERSACE - KOLEKCJA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2019/20

W galerii prezentujemy sylwetki z pokazu Versace jesień zima 2019/20. Jak Wam podoba się grunge'owy wymiar kolekcji?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Versace | Donatella Versace | pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły