Logotyp serwisu lamode.info
VERSACE DLA H&M - ZOBACZCIE LOOKBOOK KOLEKCJI!

VERSACE DLA H&M - ZOBACZCIE LOOKBOOK KOLEKCJI!

Prezentujemy lookbook wyczekiwanej kolekcji Versace dla H&M, która w sklepach pojawi się juz 17 listopada. Autorem zdjęć jest polski fotograf, Kacper Kasprzyk!

Długo wyczekiwana kolekcja Versace dla H&M, która pojawi się w sklepach już 17 listopada to legendarne elementy, które uczyniły włoski dom mody sławnym. Intensywne kolory, zwierzęce nadruki, luksus – to wszystko proponuje klientom H&M Donatella Versace, Dyrektor Kreatywna marki.


Sukienki-ikony dominują w linii damskiej, w męskiej zaś odnajdziemy klasyczne krawiectwo i co ciekawe, po raz pierwszy w kolekcji dla szwedzkiej sieciówki sygnowanej nazwiskiem uznanego projektanta, pojawią się elementy dla wystroju wnętrz. Przypominamy, że kolekcja trafi do około 300 sklepów H&M na całym świecie.


"Kolekcja dla H&M to kwintesencja Versace. Połączyliśmy w niej nasze ponadczasowe elementy, jak żywe nadruki czy greckie motywy, z tym, co współczesne. Nie mogę się doczekać, kiedy szeroka rzesza klientów H&M stanie się właścicielami tej kolekcji"– skomentowała Donatella Versace.

 

W naszej galerii prezentujemy pełny lookbook kolekcji zawierający modele damskie oraz męskie. Autorem zdjęć jest  utalentowany i pracujący dla prestiżowych magazynów na świecie polski fotograf, Kacper Kasprzyk!

 

Jakie Wam się podoba?

tagi: Versace | Donatella Versace | kolekcja | H&M |

podobne artykuły