PL / EN
UWAGA! KONKURS DOVE PURELY PAMPERING DLA BLOGEREK

UWAGA! KONKURS DOVE PURELY PAMPERING DLA BLOGEREK

Wspólnie z marką Dove wybieramy blogerkę, która wygra udział w warsztatach organizowanych przez Dove w Paryżu! Poznaj uczestniczki i odkryj jak rozpieszczają własną skórę i zmysły.

Przedstawiamy Wam dziesięć urodowych blogerek, które wezmą udział w wyjątkowym konkursie Dove Purely Pampering. Do wygrania uczestnictwo w niepowtarzalnych warsztatach organizowanych przez serię smakowitych i zmysłowych żeli pod prysznic Dove Purely Pampering. Wydarzenie odbędzie się w Paryżu w dniach 18-20 kwietnia 2012 r. W czasie warsztatów laureatka konkursu, we współpracy z największymi ekspertami w dziedzinie pielęgnacji, zapachu i designu, pozna niezwykły rozpieszczający świat marki oraz będzie mieć szansę na stworzenie własnego żelu pod prysznic!

 

Każda z 10 uczestniczek konkursu ma za zadanie przygotować własną interpretację i rozumienie hasła Dove Purely Pampering – dbanie o siebie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Prace powinny być wykonane za pomocą dowolnej techniki graficznej w oparciu o zdjęcia znajdujące się w naszej galerii oraz materiały dostępne na stronie www.idoveyou.pl. Zgłoszenia nadsyłane będą do 2 kwietnia 2012 r. na adres konkurs@lamode.info. 4 kwietnia 2012 r. na łamach LAMODE.INFO opublikujemy zwyciężczynię oraz wszystkie nadesłane prace.

 

 

Poznajcie bliżej wszystkie 10 uczestniczek zgłoszonych do konkursu:

 

1.       Eliza P. – autorka bloga www.najlepszekosmetyki.pinger.pl. Jak sama mówi jej przestrzeń to babski świat, kobiece sprawy, odrobina zabawy - czyli o życiu, modzie, urodzie w niebanalnym tonie i wyrafinowanym gronie!

 

2.       Karolina G. – autorka bloga www.grzee.blogspot.com. Na swoim blogu zobrazowuje wyobraźnię za pomocą tęczy kolorów i kilku pędzli. Sprawia, że budzi się fantazja, ukazana zostaje magia makijażu.

 

3.       Katarzyna G. – autorka bloga www.quintessenceofbeauty.blogspot.com. Pisze o modzie, urodzie i zdrowym trybie życia.

 

4.       Arletta O. – autorka bloga www.vexgirl.blogspot.com. Jej blog jest miejscem typowo kobiecym, kolorowym, przyjemnym w odbiorze i zmiennym w swoim designie jak sama autorka. Udowadnia, że można ukazać temat kosmetyków w sposób przyswajalny praktycznie dla każdego czytelnika.

 

5.       Katarzyna R. – autorka bloga www.siulka.blogspot.com. Na blogu dzieli się z czytelniczkami pasją, jaką są dla niej kosmetyki. Opisuje je w przystępnej, czasami zabawnej formie, ale zawsze rzetelnie i merytorycznie, zgodnie z posiadaną kosmetologiczną wiedzą. Służy radą w kwestii doboru kosmetyków pielęgnacyjnych i do makijażu, a także prezentuję swoje makijażowe prace dbając o jakość zdjęć i spójną oprawę graficzną bloga.

 

6.       Aleksandra S. – autorka bloga www.oczy-osy.blogspot.com. Kobiece tematy i świat kosmetyków widziany oczami Osy - testy, opinie i porady - zawsze szczerze i zawsze na luzie.

 

7.       Alicja I. – autorka bloga www.aleetzya.blogspot.com. W swoim świecie pisze o wszystkim, co ją inspiruje, cieszy, ekscytuje, pozwala poczuć się pięknie i kobieco. Zaprasza do krainy pełnej zapachów, kolorów i smaków.

 

8.       Anna N. – autorka bloga www.abc-un.blogspot.com. Jej blog istnieje od 2006 roku. Porusza na nim kwestie z jakimi kobiety i dziewczyny zmagają się na co dzień. Pomaga czytelniczkom w tematach urodowych najlepiej jak potrafi. Jej przestrzeń to informacje z dziedziny mody i urody, w tym kosmetyczne recenzje, opisy ćwiczeń wyszczuplających czy przepisy kulinarne.

 

9.       Olga K. – autorka bloga www.19catgirl92.blogspot.com. Recenzje, zdjęcia, konkursy dla czytelniczek i wszystko, co w kosmetykach najlepsze.

 

10.    Joanna C. – autorka bloga www.kosme-tiki.blogspot.com. Riki tiki...kosme-tiki! Jej blog to tematyka urodowa. Znajdziemy na nim recenzje kosmetyków kolorowych i do pielęgnacji, przykładowe makijaże i zdobienia paznokci. Uwielbia wszystko, co związane z kosmetykami i makijażem, więc prowadzenie bloga to dla niej ogromna przyjemność.

 

Dove Purely Pamperingfot. materiały prasowe/ Dove Purely Pampering
DOVE PURELY PAMPERING to harmonijne połączenie odżywczych składników i rozpieszczających zapachów. W skład zmysłowej gamy żeli pod prysznic wchodzą: Dove Purely Pampering z masłem shea i wanilią, Dove Purely Pampering z mleczkiem migdałowym i kwiatem hibiskusa oraz Dove Purely Pampering z mleczkiem kokosowym i płatkami jaśminu. Dzięki Dove Purely Pampering zwykła kąpiel pod prysznicem może zamienić się w rozpieszczającą terapię dla ciała i zmysłów...

 

Odkryjcie nowe produkty Dove w naszej galerii.

 

 

REGULAMIN KONKURSU „UWAGA! KONKURS DOVE PURELY PAMPERING DLA BLOGEREK” 

 

§ 1 Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu „Uwaga! Konkurs Dove Purely Pampering dla blogerek”, zwanego dalej Konkursem jest  

Raczkiewicz Chenczke Consultants, z siedzibą przy al. Jana Pawła II 80 lok. 116, 00-175 Warszawa, NIP: 526-121-81-37, reprezentowaną przez Danuta Raczkiewicz Chenczke  zwana dalej Organizatorem.

 1. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie internetowej portalu www.lamode.info pod adresem internetowym http://lamode.info, zwanego dalej Portalem w dniach od 28.03.2012r. do 02.04.2012r. (włącznie).

§ 2 Uczestnictwo w Konkursie

 1. Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.
 2. Uczestnikiem Konkursu może być tylko i wyłącznie blogerka, wytypowana przez portal www.lamode.info. . Lista blogów biorących udział w konkursie została opublikowana w treści artykuł konkursowego – „Uwaga! Konkurs Dove Purely Pampering Dla Blogerek”
 3. Uczestnikiem Konkursu nie może być pracownik Organizatora oraz członkowie jego rodziny, w szczególności małżonek, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo.
 4. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika niniejszego Regulaminu. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż jest osobą uprawnioną do udziału w Konkursie.
 5. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do nagrody, nie można przenosić na inne osoby.  

§ 3 Przebieg i warunki udziału w Konkursie.

1.      Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, w oparciu o zdjęcia znajdujące się w galerii (www.lamode.info) , przygotować interpretację Dove – Purely Pampering – nazwę najnowszej serii 3 rozpieszczających żeli pod prysznic Dove, za pomocą dowolnej techniki graficznej. Inspiracje i materiały potrzebne do wykonania swojej pracy znajdziecie  na www.idoveyou.pl . 

2.      Odpowiedź na pytanie konkursowe, dalej jako Odpowiedź należy wysłać na adres konkurs@lamode.info do dnia 02.04.2012r.  

3.      Przesyłając Odpowiedź na adres, o którym mowa w ust. 2 uczestnik oświadcza, że:  

1)      posiada wszelkie autorskie prawa majątkowe do Odpowiedzi oraz, że swoim działaniem nie narusza jakichkolwiek praw osób trzecich,

2)      wyraża zgodę na publiczne, nieodpłatne udostępnianie przez Organizatora Odpowiedzi na łamach Portalu, na profilu Portalu na Facebooku dostępnym pod adresem:

 https://www.facebook.com/portallamode.info , jak również w Newsletterze Portalu

3)      w ramach zgody, o której mowa w ust. 1 Organizator i Portal mają prawo do:

 • ·   dokonywania swobodnych przeróbek technicznych Odpowiedzi, w szczególności wszelkich zmian związanych z edycją tekstu, w tym zmiany wielkości oraz rodzaju czcionki;
 • ·   udostępniania Odpowiedzi  w całości lub wybranej przez Organizatora i Portal części w dowolnym zestawieniu z innymi Utworami, w tym między innymi wszelkimi informacjami, komentarzami, opisami, recenzjami, zarówno z podaniem danych osobowych uczestnika, takich jak: imię, pierwsza litera nazwiska, oraz miejscowości, jak również bez wskazywania kto jest autorem udostępnianej Odpowiedzi,

4) wyraża zgodę, na udostępnianie przez Organizatora i Portal Odpowiedzi w zakresie wskazanym powyżej przez czas nieokreślony oraz bez jakichkolwiek ograniczeń terytorialnych;

4.      Wraz z Odpowiedzią uczestnik zobowiązany jest do podania w treści wiadomości e-mail swoich danych osobowych, takich jak: imię, nazwisko, adres korespondencyjny.

5.      Niepodanie danych, o których mowa w ust.  4 skutkuje utratą prawa do udziału w Konkursie.

6.      Oprócz danych wymienionych w ust. 4 Uczestnik fakultatywnie może podać numer telefonu.

§ 4 Zasady wyłaniania zwycięzcy

 1. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony przez jury wskazane przez Organizatora i Portal wyłącznie spośród uczestników spełniających warunki wymienione w § 2 ust. 2 i 3 oraz § 3 ust. 1,2 i 4 Regulaminu.
 2. Do dnia 04.04.2012. Organizator opublikuje na Portalu imię, pierwszą literę nazwiska oraz miejscowość podaną przez zwycięzcę.

§ 5 Nagrody

1.      Nagrodą w Konkursie jest udział w warsztatach organizowanych przez markę żeli pod prysznic Dove. Warsztaty odbędą się w Paryżu w dniach 18-20 kwietnia. W ramach dwóch dni we współpracy z największymi ekspertami w dziedzinie perfum, zapachów i designu laureatka będzie mogła stworzyć swój własny żel pod prysznic.

2.      Nagroda zostanie zrealizowana w terminie 18.04.2012r. – 20.04.2012r. Wylot do Paryża będzie z Warszawy.

3.      Nagroda zostanie wydana wyłącznie w postaci określonej w Regulaminie, bez możliwości wypłaty jej równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.      Prawo do nagrody wygasa, gdy:

1)      po wyłonieniu zwycięzcy Konkursu okaże się, że zwycięzca nie spełniał warunków określonych w § 2 ust. 2 i 3 oraz § 3 ust. 1,2 i 4 Regulaminu,

2)       zwycięzca Konkursu nie potwierdzi ostatecznie gotowości do wyjazdu na warsztaty do dnia 04.04.2012r.  

5.      W celu dokonania identyfikacji zwycięzcy Konkursu, przy odbiorze nagrody winien on okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.

§ 6 Odpowiedzialność

 1. Organizator i Portal nie ponoszą odpowiedzialności za:

1)      niezgodne ze stanem faktycznym podanie przez nagrodzonego uczestnika Konkursu danych kontaktowych oraz innych danych służących do identyfikacji uczestnika Konkursu oraz za wszelkie zmiany tych danych, w tym nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie z w/w przyczyn nagrody,

2)      zgłoszenia, które nie dotarły do niego z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności z powodu awarii łączy internetowych.

 1. Uczestnik Konkursu ponosi pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek podania przez Uczestnika fałszywych danych osobowych, jak również wskutek wykorzystania przez Uczestnika, a w następstwie tego przez Organizatora utworu, do którego prawa autorskie posiada osoba trzecia. 

§ 7 Przetwarzanie danych osobowych

1.      Poprzez zgłoszenie udziału w Konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych podanych przez uczestnika danych osobowych, o których mowa w § 3 ust. 4 i 6 w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania, odbioru i rozliczenia nagrody.

2.      Uczestnik Konkursu oświadcza, iż zgoda na przetwarzanie danych, o której mowa w ust. 1 obejmuje również zgodę na publikacje jego danych osobowych w postaci imienia, pierwszej litery nazwiska oraz miejscowości przy publikowanej Odpowiedzi, na łamach Portalu, na profilu Portalu na Facebooku dostępnym pod adresem:

 https://www.facebook.com/portallamode.info , jak również w Newsletterze Portalu. 

3.      Uczestnik Konkursu przyjmuje do wiadomości, że:

1)      Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Complete Image Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 63/10, 00-533 Warszawa, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy - KRS pod nr KRS 289294, NIP: 7010086780, REGON: 141091186.

2)      ma prawo dostępu do swoich danych w celu ich kontroli i weryfikacji

3)      ma prawo wystąpienia w formie pisemnej do Administratora o usunięcie swoich danych osobowych

4)      udostępnienie jego danych jest dobrowolne.

§ 8 Postanowienia końcowe

1.      Regulamin Konkursu dostępny jest na Portalu.

2.      W sprawach nieuregulowanych Regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: konkurs | Dove | Dove Purely Pampering | pielęgnacja ciała |

podobne artykuły