PL / EN
URZĄDŹ DOM Z HOUZZ.COM

URZĄDŹ DOM Z HOUZZ.COM

Słyszeliście o Houzz.com? Dzięki tej stronie stworzycie idealny dom lub odnowicie mieszkanie. Poznajcie projekt na wzór Polyvore, ale dla miłośników designu.

Przeprowadzka do nowego mieszkania czy domu często wiąże się z potrzebą odnowienia wystroju wnętrz. Jest to z jednej strony świetna zabawa – przebieranie w niezliczonych ofertach – ale też utrapienie, ponieważ propozycji jest naprawdę wiele. Z tym samym problemem borykali się Adi Tatarko i Alon Cohen, dlatego stworzyli portal Houzz.com. To miejsce pozwalające gromadzić zdjęcia pięknych projektów, ale także platforma do wymiany informacji. Strona umożliwia kontakt z wykończeniowcami, projektantami wnętrz i producentami.

 

Jeśli szukacie wymarzonego „tego jedynego” stołu, szafy, łóżka, czy wanny - koniecznie tam zajrzyjcie. Strona maksymalnie dostosuje się do Waszych potrzeb. Chcecie urządzić chłodny, industrialny loft? Nic prostszego! Wystarczy zaznaczyć ten styl w wyszukiwarce. Jeśli jednak spodoba Wam się projekt już przez kogoś stworzony, to na zdjęciach znajdziecie oznaczenia i odniesienia do produktów, które zostały w nim wykorzystane. Houzz.com chociaż jest platformą amerykańską, dostępna jest na całym świecie działając niemal jak portal społecznościowy.

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Houzz.com | dom | design | wystrój wnętrz | platforma |

podobne artykuły