PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MODA NA PORSCHE 911 – SPORTOWY WYMIAR LUKSUSU W ZASIĘGU RĘKI!

MODA NA PORSCHE 911 – SPORTOWY WYMIAR LUKSUSU W ZASIĘGU RĘKI!

Upodobały je sobie gwiazdy oraz osobowości ze świata mody, bo jest nie tylko synonimem luksusu, ale także wyznacznikiem określonego stylu życia. Kto nie marzy o własnym Porsche 911?

Dwuosobowe, kabriolet czy w wersji suv – znane osobowości ze świata mody oraz największe gwiazdy Hollywood upodobały sobie każdą niemalże odsłonę Porsche. Dlaczego? Bo są to maszyny nie tylko luksusowe, ale przede wszystkim komfortowe oraz bardzo estetyczne. Do miłośników marki należą m.in. siostry Olsen, stylistka i projektantka Rachel Zoe i top modelka Kate Moss. Tej ostatniej jednak do gustu szczególnie przypadło legendarne już Porsche 911, które od przeszło 50 lat stanowi obiekt fascynacji miłośników motoryzacji, wśród których są m.in. Tom Cruise, Rihanna czy Alexander Skarskgard. Bo Porsche 911 to symbol prawdziwej wolności i wiecznej młodości, który docenią nie tylko znawcy tematu. Trudno bowiem nie dostrzec jego zalet - świetnie sprawdza się zarówno na torze, autostradzie jak i miejskiej promenadzie – oraz tego, jak przykuwa wzrok niemalże każdej mijanej osoby. A jest na co popatrzeć!

 

Dziewięćsetjedenastkę charakteryzuje prawdziwe sportowe zacięcie i wyjątkowa historia - fani marki kojarzą ją zapewne z wielu rajdów i wyścigów, gdzie zdobywała wysokie miejsca, wygrywając przeszło 30 tysięcy z nich. Łączy w sobie szybkość i klasę z ekskluzywnym wyglądem oraz praktycznym napędem na cztery koła - a wszystko to za minimum 400 tysięcy złotych. Teraz jednak Porsche 911 jest także w zasięgu Twoich możliwości. Więcej szukaj na: www.facebook.com/MartiniPolska. Zgłoszenia możecie wysyłać do 14.07.2014, a głosować na swoich faworytów od 15.07.2014 - 31.07.2014.

 

Co więcej, wszyscy fani marki będą mogli podziwiać te najpiękniejsza samochody w całej okazałości już 11 września w Warszawie! Na trzy dni, stolicę ogarnie prawdziwe motoryzacyjne szaleństwo, a wszystko za sprawą Parady Porsche, którą sponsoruje Martini Polska.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Porsche | konkurs | auto | samochód | design | Porsche 911 | Rachel Zoe | KATE MOSS |

podobne artykuły