PL / EN
ULUBIONA MARKA LADY GAGI NA FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND 2011/12

ULUBIONA MARKA LADY GAGI NA FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND 2011/12

Podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi AW 2011/12 kolekcję haute couture gościnnie pokazał niezwykły bułgarski duet – On Aura Tout Vu.

Wczorajszego wieczoru w Łodzi celebrowano rozpoczęcie IV edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Otwarciem tej imprezy był niezwykły pokaz haute couture jesień-zima 2011/12 marki On Aura Tout Vu.

 

Za tą prowokacyjną nazwą (w wolnym tłumaczeniu: „Myślisz, że widziano już wszystko”) kryje się duet projektantów tworzących we Francji, ale pochodzących z Bułgarii – Livia Stojanova i Yassen Samouilov. Ta para niezwykle kreatywnych artystów nie tylko szyje pod własną marką, ale również projektuje na zamówienie. Na swoim koncie ma współpracę z takimi domami mody jak Christian Lacroix, Dior oraz Givenchy.

 

Do zachwytu nad On Aura Tout Vu publicznie przyznała się też Lady Gaga. Ta ekscentryczna piosenkarka zaangażowała dwójkę Bułgarów do pracy przy tworzeniu jej kreacji na trasy koncertowe. Styl marki bowiem doskonale pasuje do wizerunku artystki. Zdaje się, że dla obu stron granice w modzie po prostu nie istnieją!

 

Goście czwartkowego pokazu francuskiej marki podziwiali lejące się muśliny, misternie utkane koronki i kreacje z ptasich piór. Ptactwo musiało być jedną z inspiracji artystów, jako że motyw pierzastych skrzydeł powtarzał się wielokrotnie. „Fruwały” nawet buty modelek!

 

Zapraszamy do galerii, w której zakosztować można krawiectwa na najwyższym poziomie artystycznym.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: pokaz mody | Fashion Week Poland | jesień-zima 2011/12 | On Aura Tou Vu | Lady Gaga |

podobne artykuły