Logotyp serwisu lamode.info
ULTRA VIOLET: UBRANIA I DODATKI W NAJMODNIEJSZYM KOLORZE ROKU

ULTRA VIOLET: UBRANIA I DODATKI W NAJMODNIEJSZYM KOLORZE ROKU

Zobaczcie, co kupić już teraz!

Spis treści

1. ULTRA VIOLET: TRENDY WIOSNA LATO 2018

2. ANNOUNCING PANTONE 18-3838 ULTRA VIOLET,

3. PANTONE® COLOR OF THE YEAR

ULTRA VIOLET: TRENDY WIOSNA LATO 2018

Ultra Violet. Tak według amerykańskiego instytutu Pantone nazywa się kolor 2018 roku. Co się pod nim kryje? Jak pewnie się domyślacie, to nasycony odcień fioletu – ale mimo wysokiej zawartości pigmentu jest spokojny i wyważony dla oka. Według specjalistów Ultra Violet jest uosobieniem twórczej inwencji i wyobraźni, rzucając światło na to, co dopiero nadejdzie. Dlatego może spodobać się tym, którzy w modzie poszukują oryginalności i pomysłowych rozwiązań kolorystycznych. Jest nieco magiczny i baśniowy, przywołując marzycielskie myśli i intrygując swoją nieoczywistością.

ANNOUNCING PANTONE 18-3838 ULTRA VIOLET,

PANTONE® COLOR OF THE YEAR

Ultra Violet to także dramatycznie prowokujący i złożony odcień fioletu. Pantone 18-3838 komunikuje pewnego rodzaju niewinność i prawdziwość oraz wizjonerskie myślenie, które nakierowuje nas w stronę przyszłości. Jest kompleksowy, a zarazem kontemplujący. Sugeruje tajemnicę kosmosu, intryguje tym, co jeszcze przed nami, odkrywa to, z czym się mierzymy.

ULTRA(fot. Pantone.com)

W tym roku bez wątpienia będziemy się nim otaczać pod postacią dodatków dekoracyjnych, biżuterii, ubrań, butów i akcesoriów. Zobaczcie, gdzie znajdziecie go już teraz – zapraszamy do galerii poniżej!

POLECAMY: TRENDY WIOSNA LATO 2018 - KOLORY

 

 

 

tagi: ultra violet | shopping | wiosna lato 2018 | kolory | TRENDY |

podobne artykuły