Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY WIOSNA LATO 2018: NAJLEPSZE KAMPANIE POLSKICH MAREK MODOWYCH

TRENDY WIOSNA LATO 2018: NAJLEPSZE KAMPANIE POLSKICH MAREK MODOWYCH

Polska moda kwitnie!

Spis treści

1. MAGDA BUTRYM SS18

2. THE ODDER SIDE SS18

3. LA MARQUEUSE 2018

4. LOUS SS18

5. BIZUU SS18

6. MMC STUDIO SS18

7. JAROSŁAW EWERT SS18

Polska moda kwitnie, wypuszczając co sezon coraz lepsze kolekcje, w których nareszcie widać śmiałość, artystyczną ekspresję, ale też mądre, biznesowe podejście. Rodzime marki uwielbiają wiosnę, a my pokochaliśmy ich nasycone wspomnieniem lata kampanie, które obiecują: będzie pięknie! Przed wami zestawienie najlepszych sesji SS18 – zapraszamy.

 

MAGDA BUTRYM SS18

Kampania kolekcji Magdy Butrym na sezon wiosna lato 2018 należy niewątpliwie do najbardziej udanych w dorobku polskiej projektantki. To kontynuacja wieloletniego modowego studium kobiecości, w którym bawi się nostalgią minionych epok, przywraca do życia ekstrawagancję, rzemiosł oraz renomę XVIII-wiecznej stylistyki. Umiejętnie popycha ją jednak w stronę współczesności, ukazując nam eleganckie, ale wciąż casualowe projekty, wzbogacone o wzory lat 70. To również ciekawe objętości o odważne rozwiązania w okolicach ramion – brawo!

MAGDA(fot. materiały prasowe)

 

THE ODDER SIDE SS18

Brygida i Justyna, założycielki marki The Odder Side, tej wiosny zabrały nas z kolei w podróż do słonecznego Los Angeles. Muzą kolekcji La Vibes: The New Cool okazała się Erika Angel, której naturalność i sensualność okazały się kwintesencją tego, czym może być ‘fajność’. Nowa odsłona marki to przede wszystkim casualowe topy i sukienki w swobodnym, kalifornijskim stylu, które mimo sezowości, długo nie wyjdą z mody. Zdjęcia wykonała utalentowana Gosia Turyczyńska/New Order Warsaw.

odder(fot. materiały prasowe)

 

LA MARQUEUSE 2018

Najnowsza kampania La Marqueuse 2018 oddaje hołd kobiecie, która ponad wszystko ceni sobie najwyższą jakość wykonania, kunszt rzemieślniczy i oryginalny design, a biżuterią wyraża siebie i podkreśla swój styl i charakter.  Dziesięć wyjątkowych zdjęć w obiektywie utalentowanego Łukasza Pukowca, który w swoim portfolio ma m.in. okładki dla takich tytułów jak NUMÉRO, Vogue Portugal oraz liczne edytoriale dla Harper’s Bazaar, Elle i Schon Magazine to celebracja 10-lecia istnienia polskiej marki na rynku.

Kampania, która prezentuję kobietę La Marqueuse – pewną siebie, dojrzałą, świadomą jakości i spełnioną - przedstawia najbardziej ikonowe modele biżuterii z danej kolekcji, które w ostatniej dekadzie wybrane zostały przez klientki marki. To one najlepiej odzwierciedlają jej DNA.

la(fot. materiały prasowe)

 

LOUS SS18

Każda pora dnia i jej określone światło wpływa na to jak postrzegamy barwy. To właśnie gra światła, kolorów i cieni stała się inspiracją wiosenno-letniej kolekcji LOUSCHIAROSCURO. Sesja zdjęciowa kolekcji odbyła się w malowniczej miejscowości Peschiera del Garda, położonej nad największym i najczystszym jeziorem we Włoszech w otoczeniu ośnieżonych górskich szczytów.  Za obiektywem stanął Krzysztof Wasiljew (Wild Fish Stories), pozowała Joanna Czuber.

LUS(fot. materiały prasowe)


BIZUU SS18

Świetną kampanią reklamową kolekcji na wiosnę-lato 2018 mogą pochwalić się również Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak. Wśród nowości Bizuu pojawiły się śmielsze niż do tej pory kolory, egzotyczne wzory oraz nowoczesna klasyka. Autorem sesji zdjęciowej, w której wystąpiły Amy i Gosha, został Łukasz Pukowiec. Stylizacją zajęła się Karla Gruszecka.

BIZUU(fot. materiały prasowe)

 

MMC STUDIO SS18

Tłem dla najnowszej kampanii marki MMC Studio zostały nieprzypadkowo pracownie łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. To tutaj ponad dwadzieścia lat temu Ilona Majer i Rafał Michalak poznali się i założyli wspólne studio projektowe. Kampania SS18 jest hołdem dla ich początków - artystycznej wrzawy i potrzeby poszukiwań nowych rozwiązań. Zdjęcia wykonała Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists.

MMC(fot. materiały prasowe)

 

JAROSŁAW EWERT SS18

Najnowsza kolekcja Jarosława Ewerta to kolejny skok projektanta w nową estetykę. Jak sam mówi, projektowanie to dla niego ciągłe poszukiwanie nowych form wyrażania siebie i czerpanie z wielu źródeł inspiracji. Nie chcę iść na łatwiznę, zależy mi na nieustającym rozwoju, dodaje. Kolekcja SS18 to podróż do Hollywood lat 50' i 60' podana w nowoczesny i awangardowy sposób. Kolorystyka jest łagodna, utrzymana w pastelowej gamie, przełamanej szmaragdową zielenią i szarością. Tkaniny użyte do kolekcji to jedwabie, bawełniane żakardy, szyfony, czy drukowane tiule. Sama kampania jest bardzo czysta i minimalistyczna, dla przełamania słodkiego charakteru ubrań w sesji została wykorzystana mleczna pleksi i błyszczący celofan, co bardzo unowocześniło zdjęcia i wprowadziło nieco futurystyczny charakter, wyjaśnia projektant.

ewe(fot. materiały prasowe)

POLECAMY: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19 - 75 TOP SYLWETEK Z POKAZÓW

tagi: kampania | moda | wiosna lato 2018 | Waeve | Haratyk | MMC | LeBrand | The Odder Side | 303 Avenue | Simple | MAGDA BUTRYM | bizuu | Solar | LIDIA KALITA |

podobne artykuły