PL / EN
TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE (28.03 – 01.04.2016)

TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE (28.03 – 01.04.2016)

Sprawdźcie, co nowego w modzie w mijającym tygodniu!

Jako że moda jest jedną z najszybciej zmieniających się dziedzin ludzkiej aktywności, podatną na najlżejsze nawet zmiany i wpływy otoczenia, nie znoszącą stagnacji i nudy, wśród wielu premier tego tygodnia wyselekcjonowaliśmy dla Was te, które przypadły nam do gustu najbardziej!

 

 

 

 

ZOFIA CHYLAK

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE _28.03 – 01.04.2016_ tetete/1..png

fot. materiały prasowe

 

Bieżący przegląd otwiera Zofia Chylak ze swoimi kultowymi już torebkami. It bag, na punkcie której oszalała nie tylko cała branża, ale też polska ulica, torba, po którą trzeba stanąć w kolejce, tym razem jawi się w nowej odsłonie w otoczeniu… psów. Choć sam fason małego worka jest nienowy, oferta poszerzona została o model ze skóry tłoczonej na wzór skóry krokodyla. Lubimy!

 

 

MALLY&CO

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE _28.03 – 01.04.2016_ tetete/2..png


fot. materiały prasowe

 

 

Mally&Co, marka, której przyglądamy się od dawna, na wiosnę rozszerza swoją kolekcję Basic o nowe modele t-shirtów i spódnic. Naszą uwagę zwracają dwurzędowe marynarki, które z powodzeniem zastąpią okrycie wierzchnie oraz zamszowe bomberki w ponadczasowych odcieniach szarości i beżu. Lubimy!

 

 

 

TOREBKA LOUIS VUITTON LE TWIST

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE _28.03 – 01.04.2016_ tetete/3..png

 

fot. materiały prasowe

 

 

Historia tego modelu sięga 1988 roku. Inspirowana kultowym modelem Trapeze z charakterystycznym logo zbudowanym z podwójnie ułożonych liter V, które przy zamykaniu układają się w logo LV it bag powraca 25 lat później pod postacią Le Twist. Reklamowana przez zjawiskową Alicię Vikander wiosenna wersja tej torebki pojawia się w odsłonie ze skóry Epi w czerni i rózu, urozmaicona motywem łańcuszka z kwiatem zaczerpniętym ze wzoru monogramy Louis Vuitton. Lubimy!

 

 

 

ODIO x PIECZARKOWSKI

 

COMMUNITY/LAMODE_POLECA/TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE _28.03 – 01.04.2016_ tetete/4..png

 

fot. materiały prasowe

 

 

Kampania wiosennej propozycji marki ODIO x Pieczarkowski pod tajemniczym tytułem The Room No 5  przenosi w świat na granicy jawy i snu. Piąta z kolei kolekcja marki skomponowana jest na zasadzie kontrastu: uproszczona forma ubrań obleczona została w skomplikowane graficzne wzory i jaskrawe kolory. Druk, którym pokryte są poszczególne rzeczy nadaje im trójwymiarowości. Całość jest ciekawą propozycją na przełamanie bezpiecznych stylizacji, po które często odruchowo sięgamy.

 

 

 

H&M CONSCIOUS

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE _28.03 – 01.04.2016_ tetete/5..jpg

 

fot. materiały prasowe

 

 

Niezwykle malarska kolekcja H&M Conscious to swoisty hołd złożony sztuce i historii mody. Oparta o inspiracje haute couture, do których odwołali się projektanci szwedzkiej marki kolekcja odszyta jest z doskonałych jakościowo tkanin pozyskanych z poszanowaniem środowiska naturalnego – znajdziemy w niej m.in. ekologiczne jedwabie, len z recyklingu czy tencel. Uwagę zwracają nadruki na kimonach, tunikch i spódnicach maxi  będące cytatami z konkretnych dzieł sztuki. Naszą uwagę przykuła nowość w postaci suknien ślubnych drapowanych na romantyczną modłę. 

 

 

 

PAPROCKI BRZOZOWSKI „PLANTS”

 

COMMUNITY/LAMODE_POLECA/TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE _28.03 – 01.04.2016_ tetete/6..png

 

fot. materiały prasowe

 

 

Nowa kolekcja młodszej linii duetu Paprocki & Brzozowski skoncentrowana jest wokół motywów disco i nawiązuje do czasów kultowego klubu Studio 54. Sportowe fasony przeplatane są wieczorowymi propozycjami w myśl haseł przyświecających całości: "Let's dance", "Night club" oraz "Disco Needs You”. Bohaterką kampanii jest pnąca się po szczeblach kariery ikona polskiej blogosfery – Jessica Mercedes Kirchner

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Zofia Chylak | Mally&Co | Jessica Mercedes Kirchner | Plants paprocki Brzozowski | H&M Conscious | ODIO x Pieczarkowski | Louis Vuitton le twist bag | top nowości |

podobne artykuły