PL / EN
PANDORA – WIOSNA LATO 2016 – WYBÓR MUST HAVES REDAKCJI LAMODE.INFO

PANDORA – WIOSNA LATO 2016 – WYBÓR MUST HAVES REDAKCJI LAMODE.INFO

Sprawdźcie, co 4 różne osobowości wybrały z oferty jednej marki!

Nowy sezon otwieramy przeglądem biżuterii. Odwracamy kolejność działań: kompletując garderobę na wiosnę zaczynamy od tego, co czyni outfit pełniejszym. Z marką Pandora wybieramy must have’y, które posłużą nam jako zwieńczenie stylizacji znacznie dłużej, niż tylko tego lata!

 

 

 

 

AGATA TANTER - REDAKTOR NACZELNA

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/PANDORA – WIOSNA LATO 2016 – WYBOR MUST HAVES REDAKCJI LAMODE.INFO/19A..jpg


Agata Tanter z oferty Pandora wybrała pierścionek z perłą i kolczyki z kamieniem spinel.

 

fot. Marta Waglewska / Lamode.info


W szerokiej ofercie marki urzekły mnie przede wszystkim perły, których miłośniczką jestem już od wielu lat. Te konkretne wykorzystane w biżuterii Pandora pochodzą z hodowli w słodkich wodach i cechują się niezwykle regularnym kształtem i barwą. Ze wszystkich dostępnych projektów z tym surowcem najbardziej zachwycił mnie pierścionek przypominający kształtem biżuterię vintage, na którą często natrafiałam w paryskich butikach z antykami. Jest to niewątpliwie propozycja dla wszystkich ceniących prostotę, ale z „tym czymś”.

 

Drugim wyborem są kolczyki z naturalnym czarnym kamieniem spinel i cyrkonią. Mogą być one doskonałym subtelnym dopełnieniem każdej stylizacji zarówno tej casualowej jak i wieczorowej. Polecam szczególnie ze względu na minimalistyczny design i piękny kamień, który w zależności od światła zmienia swoja barwę.

 

 

 

EWELINA JABKIEWICZ - REDAKTOR MODY

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/PANDORA – WIOSNA LATO 2016 – WYBOR MUST HAVES REDAKCJI LAMODE.INFO/37A..jpg


Ewelina Jabkiewicz z oferty Pandora wybrała pierścionki z kwiatowymi wzorami.

 

fot. Marta Waglewska / Lamode.info


W nowym sezonie przede wszystkim stawiam na pierścionki, a skoro tym nowym sezonem jest wiosna nie może się obejść bez florystycznych trendów pełnych romantyzmu i świeżości. Moje serce w pierwszej kolejności skradł spektakularny projekt z liśćmi, który pięknie oplata palec, a do niego dobrałam korespondujący we wzorze model, ale w bardziej minimalistycznym charakterze dla zrównoważenia całości stylizacji. Na drugą dłoń wybrałam z kolei totalną nowość marki – srebrny pierścionek z cyrkoniami sześciennymi i emalią. Jedni bukiet wiosennych kwiatów trzymają kilka dni w wazonie, ja dzięki wyjątkowej biżuterii mogę go mieć przy sobie na stałe!

 

 

JOANNA MOSIEK - KEY ACCOUNT MANAGER

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/PANDORA – WIOSNA LATO 2016 – WYBOR MUST HAVES REDAKCJI LAMODE.INFO/33A..jpg


Joanna Mosiek z oferty Pandora wybrała kolczyki i bransoletkę z charmsami.

 

fot. Marta Waglewska / Lamode.info


W kwestii wyboru biżuterii zazwyczaj stawiam na minimalizm, w przypadku marki Pandora jest zupełnie odwrotnie. Moje serce skradła srebrna bransoletka z kolekcji MOMENTS w zestawieniu z charmsami wykonanymi z 14K złota i błyszczących cyrkonii oraz kolczyki, które również można stworzyć z wybranych przez siebie charmsów – możliwość tworzenia unikalnych połączeń sprawia, że biżuteria staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Dodatkowo charmsy, które wybrałam mają dla mnie lekko vintage’wy charakter co sprawia, że cały zestaw jest ponadczasowy.

 

 

MARTA WAGLEWSKA - REDAKTOR MODY

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/PANDORA – WIOSNA LATO 2016 – WYBOR MUST HAVES REDAKCJI LAMODE.INFO/55A.jpg


Marta Waglewska z oferty Pandora wybrała srebrne bransoletki z cyrkoniami i skórzaną bransoletkę z charmsami.

 

fot. Lamode.info


Z oferty marki wybieram projekty, z którymi Pandora najczęściej jest kojarzona i które w moim odczuciu są jej znakiem firmowym (a dla mnie prywatnie – biżuterią, bez której nie mogę się obejść): bransoletki. Mój wybór koncertuje się wokół fioletu i bieli. Pierwsza bransoletka - flagowy projekt Pandory – wykonana z podwójnie plecionej skóry w grafitowym odcieniu ozdobiona jest srebrnym zapięciem i charmsami. To elementy, które można komponować w dowolnych ilościach i konfiguracjach według wybranego przez siebie klucza: kolorystycznie lub znaczeniowo. Dwie pozostałe bransoletki to srebrne obręcze. Jedna o misternie wykonanych detalach w stylu vintage wysadzana jest cyrkoniami, druga zaś o charakteryzuje się bardziej nowoczesnym wzorem. Okalając tę skórzaną z obu stron, tworzą dla niej szlachetną oprawę.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Pandora | biżuteria | must have | jewellery | jewelry | pierścionek | bransoletka | kolczyki |

podobne artykuły