PL / EN
TOP NOWOŚCI W MODZIE (MARZEC 2018)

TOP NOWOŚCI W MODZIE (MARZEC 2018)

Zobaczcie, na jakie nowości warto zwrócić uwagę!

TOP NOWOŚCI W MODZIE: TRENDY WIOSNA LATO 2018

***

ORSKA

orska(fot. materiały prasowe)

Nową kolekcją podróżniczą „Vietnam” zachwyciła nas polska projektantka biżuterii Anna Orska, która w swoich projektach łączy współczesny design z niezwykłą, rękodzielniczą techniką. Całość została zaprojektowana i wykonana w Wietnamie, do którego artystka udała się w poszukiwaniu pereł. Oprócz nich, odnalazła również rzemieślników tworzących techniką o korzeniach sięgających sześciu tysięcy lat. W nowej kolekcji znajdziemy lakowane elementy wykonane z drewnianej bazy barwnej żywicy roślinnej, inkrustowane ręcznie wycinanymi ornamentami z masy perłowej. Biżuterię zdobią motywy niesymetrycznie wijącej się dzikiej przyrody i graficzne, wręcz architektoniczne konstrukcje roślinne. Brawo!


DILIGENT

diligent(fot. materiały prasowe)

Langusta Lips – takim mianem swoją nową kolekcję ochrzcił Diligent, zwycięski duet ubiegłorocznego Fresh Fashion Awards. Markę tworzy dwójka młodych projektantów – Szymon Mrózek i Marta Pospieszna, którzy wspólnie ukończyli poznańskie School of Form i podjęli decyzję o założeniu marki modowej. Charakteryzuje ich indywidualizm i odwaga, nie boją się teatralnych konwencji. Każda odsłona Diligent jest unikatowa i ma swój wyrazisty, mocny przekaz. Dziś zachwycają kampanią w obiektywie Jana Kriwola – zobaczcie!

 

CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY

ck(fot. materiały prasowe)

Kultowe zegarki Calvin Klein doczekały się nowej kampanii reklamowej na 2018 rok. Połączenie ujęć wykonanych w Kalifornii przez Lachlana Baileya ze zdjęciami martwej natury autorstwa Anthony'ego Costifasa pozwoliło stworzyć dynamiczną kampanię, która obraca się wokół młodych ludzi zanurzonych w sennych marzeniach, podkreślając intymne chwile i ducha Nowej Americany. Zdjęcia zachwycające niezwykłymi krajobrazami przedstawiają także amerykańskie narzuty w stylu vintage, które w tym sezonie stały się także motywem innych kluczowych kampanii marki Calvin Klein.

 

PILAWSKI

pilawski(fot. materiały prasowe)

Pilawski to nowa marka ubrań na polskim rynku, za której projekty odpowiedzialny jest 23-letni Bartosz Pilawski. Pochodzący ze Szczecinka projektant obecnie tworzy w katowickiej pracowni w Fabryce Porcelany. Bartek pracował już w atelier u Macieja Zienia i duetu Paprocki & Brzozowski, a swoją pierwszą kolekcję zaprezentował m.in. podczas minionego KTW Fashion Week. Dziś pracuje nad drugą odsłoną swojej marki, którą pokaże światu w Bangkoku, gdzie został zaproszony jako pierwszy designer z Europy. Trzymamy kciuki!

 

DENI CLER MILANO

deni(fot. materiały prasowe)

#DeniAndTheCity, czyli wiosenna kolekcja Deni Cler Milano, której włoskie DNA jest niezmiennie  widoczne w projektach marki. Tym razem brand zaprezentował kolekcję inspirowaną wielkomiejskim stylem ulic Nowego Jorku, jego energią, swobodą i unikatowością. Jednocześnie Deni Cler od lat kultywuje te same wartości: slow fashion i slow life, które widoczne są w każdej kolejnej linii ubrań, butów i dodatków dla kobiet. Całość składa się z ośmiu kapsuł tematycznych – którą z nich wybierzecie dla siebie?

ZOBACZ TEŻ: TOP NOWŚCI KOSMETYCZNE (MARZEC 2018)

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: moda | Kopi | Pilawski | Deni Cler Milano | Diligent | Orska | Adidas Originals | Etam | TRENDY | CALVIN KLEIN |

podobne artykuły