PL / EN
THE PEDICURE SPA BY OPI – RAJ DLA TWOICH DŁONI I STÓP

THE PEDICURE SPA BY OPI – RAJ DLA TWOICH DŁONI I STÓP

Poznajcie modne miejsce na mapie stolicy, w którym profesjonaliści zadbają o piękny i zdrowy wygląd naszych dłoni i stóp. Zobaczcie, jakie niespodzianki kryją wnętrza salonu The Pedicure Spa by OPI.

Czy słyszeliście już o miejscu, gdzie w miłej atmosferze plotkując z przyjaciółmi można zadbać jednocześnie o swój wizerunek? A może macie chęć zorganizować oryginalny wieczór panieński, urodziny, before party jednocześnie oddając się profesjonalnym zabiegom manicure i pedicure? Warszawskie The Pedicure Spa by OPI wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferuje kompleksowe rytuały SPA dla dłoni i stóp, wykonywane w wyjątkowej i niezwykle swobodnej atmosferze.

 

The Pedicure Spa by OPI to pierwszy w Warszawie profesjonalny salon pedicure stworzony w amerykańskiej konwencji open space. Z pewnością nie raz mieliście okazję widzieć zdjęcia przedstawiające gwiazdy w towarzystwie przyjaciół, oddające się pielęgnującym zabiegom dłoni i stóp. Wy też możecie poczuć się jak one i wraz z najlepszą przyjaciółką zakosztować relaksu w nowoczesnym fotelu do pedicure z funkcją hydromasażu stóp i masażu pleców, korzystając z pachnących kawą lub świeżą lemoniadą rytuałów SPA.

 

W różnorodnej ofercie salonu wykwalifikowany zespół stylistek oprócz zabiegów klasycznych na dłonie i stopy, wykonuje również pedicure leczniczy, przedłużanie i stylizację paznokci, niezwykle trwały manicure i pedicure hybrydowy, odżywczy manicure japoński oraz opalanie natryskowe. W The Pedicure Spa by OPI wykonamy także komplet manicure & pedicure w zaledwie 60 minut!, a co więcej skorzystamy z niezwykle wygodnej usługi Lunch Pedicure, w ramach której jednocześnie zakosztujemy pysznego jedzenia i wykonamy zabieg pedicure.

 

The Pedicure Spa by OPI pamięta również o Panach i specjalnie dla nich wprowadziło do oferty tzw. Business Manicure – zabieg oparty na najnowszych zachodnich trendach pielęgnacji dłoni, gdzie po opiłowaniu paznokci na krótko, na płytkę nakładana jest wzbogacona w minerały matowa odżywka.

 

The Pedicure Spa by OPI wszelkie zabiegi wykonuje w oparciu o profesjonalne produkty OPI, marki o światowej renomie, którą doceniają i firmują swym nazwiskiem gwiazdy. Salon oferuje też największy w Polsce wybór kolorów lakierów do paznokci OPI. Nasze dłonie i stopy możemy przyozdobić więc wybierając aż spośród 200 oryginalnych kolorów!

 

The Pedicure Spa by OPI to niepowtarzalne miejsce, w którym zadbamy nie tylko o dłonie i stopy, ale zaspokoimy też pozostałe zmysły.

 

 

The Pedicure Spa by O.P.I

Chłodna 48, 00-872 Warszawa

Tel. 22 409 30 85

www.pedicure-spa.pl

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: OPI | The Pedicure Spa by OPI | modne | miejsce | pielęgnacja | uroda |

podobne artykuły