PL / EN
RESIDENCE DE LA BEAUTE – PIĘKNO W CZYSTEJ POSTACI

RESIDENCE DE LA BEAUTE – PIĘKNO W CZYSTEJ POSTACI

Czy znacie już Residence de la Beaute? Miejsce, w którym odpoczniecie od wielkomiejskiego zgiełku i zaznacie relaksujących i pielęgnacyjnych zabiegów – zajrzyjcie tam razem z nami!

Salon urody, fryzjer, kosmetyka – nieważne jak wiele aktywności wymienimy po przecinku i tak nie oddadzą one w pełni tego, co kryje się we wnętrzach Rezydencji Urody. Dzięki ofercie tego niezwykłego miejsca, można bowiem zadbać o siebie od stóp do głów, a to za sprawą unikalnych zabiegów pielęgnacyjnych, które są wynikiem połączenia tradycyjnych receptur i nowoczesnej technologii.

 

Residence de la Beaute to jednak coś więcej niż zwykły salon, to miejsce gdzie po całodziennym wysiłku odpocząć można od zgiełku wielkiego miasta i na chwilę pomyśleć tylko o samym sobie. Czy jest bowiem coś, co poprawić może samopoczucie tak samo dobrze jak profesjonalny, aromatyczny masaż ciała czy nowa fryzura?

 

 

Rezydencja urody

fot. materiały prasowe

 

Z pewnością na duży plus zasługuje ponadprzeciętna jakość wykonywanych usług, co jest wynikiem zarówno wykwalifikowanego personelu, troski o klienta oraz całej palety profesjonalnych produktów, jakie wykorzystywane są podczas zabiegów. Wśród szerokiej gamy asortymentu do pielęgnacji włosów wyróżniają się kosmetyki włoskiej marki Aloxxi, dzięki którym zmiana koloru nabiera nowego, zindywidualizowanego znaczenia.

 

Residence de la Beaute mieści się w samym sercu Warszawy przy ulicy Niecałej 10, jeśli zdecydujecie się tam zajrzeć, na pewno nie pożałujecie tej decyzji i zostaniecie na dłużej.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Residence de la Beaute | Aloxxi | modne miejsce | uroda | pielęgnacja |

podobne artykuły