PL / EN
THE ORDINARY: SZALEŃCZO TANIE, KULTOWE KOSMETYKI, KTÓRE ZAMÓWISZ ONLINE

THE ORDINARY: SZALEŃCZO TANIE, KULTOWE KOSMETYKI, KTÓRE ZAMÓWISZ ONLINE

Kwasy, retinol, witaminy, molekuły i podkłady od 5 euro!

Głowa do góry, fani pielęgnacji i kolorowych kosmetyków: The Ordinary, zdumiewająco tania, naukowo opracowana marka urodowa, którą pokochali internauci, już w krótce pojawi się w Sephorze. Niestety, na razie tylko na terenie Kanady i USA – ale do Polski kosmetyki możecie zamówić drogą online (przy zamówieniach powyżej 25 euro dostawa jest bezpłatna!). Kultowy podkład z serum (6.70 euro), produkty z retinolem (5.30 – 6.70 euro), kwasem hialuronowym (6.80 euro) i molekułami (5.80 – 14.80 euro) to tylko wybrane produkty – już nie możemy doczekać się redakcyjnego testu!

THE

THE ORDINARY: KULTOWA MARKA KOSMETYCZNA

The Ordinary to ulubiona marka konsumentów z czteroletniej, osadzonej w Toronto grupy Deciem, która podbiła serca urodowych freaków naukowo opracowanymi formułami, wegańskim składem i dbałością o prawa zwierząt i ochronę środowiska…no i oczywiście szalenie niskimi cenami (większość produktów kosztuje poniżej 10 euro), świetnym designem opakowań, a także rosnącą gamą innowacyjnych linii kosmetyków. Często pojawia się w przeglądach magazynu Vogue, czy portalu internetowego Fashionista.com, sprzedając rocznie ponad 9 mln produktów. Ogromny sukces i zaufanie konsumentów spowodowały, że marka już wkrótce pojawi się na półkach amerykańskiej i kanadyjskiej Sephory. To szczególnie ważne dla kosmetycznego giganta, w momencie, kiedy wiele drogerii szuka wysokiej jakości oferty, która przyciągnie młodszego klienta.

POLECAMY: TOP NOWOŚCI KOSMETYCZNE (LISTOPAD 2017)

THE ORDINARY: SUKCES NAUKOWYCH KOSMETYKÓW

The Ordinary z pasją angażuje się także w edukację konsumentów w kwestiach pielęgnacji skóry, pokazując nowe, proste rozwiązania dla cery problemowej oraz zapewniające świetny wygląd na co dzień. Zobaczcie, co z ich oferty szczególnie przykuło naszą uwagę!

video

CHANEL - BACKSTAGE POKAZU

tagi: The Ordinary | kosmetyki | pielęgnacja | uroda | odkrycie |

podobne artykuły