Logotyp serwisu lamode.info
Ten jeden trik przedłuży Waszą opaleniznę. Niestety, jest często pomijany

Ten jeden trik przedłuży Waszą opaleniznę. Niestety, jest często pomijany

Jak poprawić wakacyjną opaleniznę z tubki?

Wakacyjna opalenizna z tubki? Samoopalacze wróciły do łask, ale nie wszyscy wiedzą, jak aplikować ten produkt, by skóra miała równomierny złocisty kolor. Okazuje się, że wystarczy zrobić jedną rzecz przed nałożeniem kosmetyku brązującego.

Po samoopalacze sięgamy coraz częściej, ponieważ taki produkt do zdrowa alternatywa dla słonecznego opalania. Jeśli marzy Wam się wygląd, jakbyście właśnie wróciły z dalekich i długich wakacji, nie ma lepszego sposobu na przyciemnienie kolorytu skóry. Bywa jednak, że po nałożeniu kosmetyku samoopalającego pojawiają się plamy i smugi. Dlaczego?

Niestety - często pomijanym krokiem jest stosowanie peelingu do ciała. Taki produkt pomaga usunąć stary naskórek i wygładzić skórę, co ma ogromny wpływ na równomierne wchłanianie samoopalacza. Wraz z głębokim oczyszczaniem warto też zdecydować się na depilację, żeby kosmetyk nie osadzał się na włoskach.

Co jeszcze można zrobić, żeby poprawić wygląd samoopalacza na skórze? Więcej wskazówek znajdziecie w artykule: Jak stosować samoopalacz? Oto 3 zasady, które musisz znać.

Zdjęcie główne: instagram.com/hannaschonberg

tagi: opalenizna | kosmetyki | wakacje |

podobne artykuły