PL / EN
SZTRUKSOWE SZALEŃSTWO: GDZIE KUPIĆ HIT SEZONU

SZTRUKSOWE SZALEŃSTWO: GDZIE KUPIĆ HIT SEZONU

Odczarowujemy modowy koszmarek i zabieramy Was na zakupy!

SZTRUKS - MODOWY KOSZMAREK ODCZAROWANY

Jeszcze do niedawna zaliczany do niechlubnej kategorii modowych koszmarków, dzisiaj króluje w trendach na równi z aksamitem. Mowa oczywiście o sztruksie. Jakie trendy lansują projektanci, a co znajdziemy aktualnie w sieciówkach? Poznajcie nasz jesienny przewodnik po sztruksowym materiale!

SZTRUKS - TRENDY MATERIAŁY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Sztruks to zdecydowanie jeden z najmocniejszych trendów w modzie damskiej i męskiej na sezon jesień zima 2017/18, nie tylko w kategorii materiał, ale też jako temat przewodni. Współczesne interpretacje sztrusu przyniosły na światowych wybiegach ekstrawaganckie stylizacje od Marca Jacobsa, stylowe garnitury od Prady, Niny Ricci i Trussardi, eleganckie kuloty od Mulberry lub odważny płaszcz z futrzanymi rękawami od Dries Van Notena. Ta prążkowana tkanina najlepiej przyjęła się w jesiennej palecie brązów i głębokich czerwieniach, ale nas zachwyciła szczególnie w zgaszonym różu. Stylizacyjny trik prosto z wybiegu Marca Jacobsa: wypróbuj sztruksowy total look i połącz go z platformami!

Marc Jacobs, Mulberry, Prada, Dries Van Noten, Nina Ricci (fot. East News)

ZOBACZ TEŻ: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18 - MODA DAMSKA

SZTRUKSOWE RZECZY Z SIECIÓWEK - JESIEŃ 2017

W ofercie popularnych marek odzieżowych znajdziemy oczywiście sztruksowe garnitury i okrycia wierzchnie, głównie kurtki o przedłużonym stanie, często wykończone kożuszkiem. Jeżeli spodnie, to szerokie lub dzwony (ale też ogrodniczki!), a jeżeli spódnice to mini, na guziki. Wśród dodatków pojawiły się czapki z daszkiem, botki z wąską cholewką oraz torebki-kuferki. Najpopularniejszymi kolorami są czerwony i różowy w wielu odcieniach.

A Wy? Macie już w swojej szafie coś ze sztruksu?

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: jesień zima 2017/18 | shopping | materiały | TRENDY |

podobne artykuły