PL / EN
SZEŚĆ PYTAŃ DO EDUARDO FERREIRY – GŁÓWNEGO MAKIJAŻYSTY MARKI BOBBI BROWN

SZEŚĆ PYTAŃ DO EDUARDO FERREIRY – GŁÓWNEGO MAKIJAŻYSTY MARKI BOBBI BROWN

O pielęgnacji skóry latem, makijażowych trikach i o tym, czego kobiety oczekują od kosmetyków rozmawialiśmy z Eduardo Ferreirą – głównym wizażystą marki Bobbi Brown.

Przed nami jeden z najtrudniejszych okresów w roku – upalne i słoneczne lato. To także niezły sprawdzian dla naszej skóry. Jak ją przygotować na taką pogodę, na jakie urodowe trendy postawić w wakacje oraz jaki jest must have od Bobbi Brown? Na te pytania postanowiliśmy znaleźć odpowiedź u eksperta, który zna oczekiwania współczesnych kobiet, filozofię marki oraz o makijażu wie niemalże wszystko! Jeżeli wciąż macie niedosyt po naszej niedawnej wizycie w pierwszym firmowym salonie marki Bobbi Brown przeczytajcie, co powiedział nam jej główny wizażysta - Eduardo Ferreira.

 


Jakie tendencje obowiązują w makijażu w 2014 roku?


Najbardziej pożądany przez projektantów i stylistów jest makijaż nude. Nosimy go z jednym mocno zaznaczonym akcentem – mogą to być oczy podkreślone linerem lub wyraziste brwi, które zestawiamy z cielistymi cieniami. Możemy wybrać także opcję z podkreślonymi ustami – tutaj obowiązują jasne odcienie koralu, pomarańczy czy różu, przy całkowicie nagich powiekach. Podstawą każdego makijażu musi być jednak świetnie przygotowana skóra, na której niemalże nie widać żadnego śladu podkładu i pudru.Jak dbać o skórę latem?


Należy pamiętać o tym, by nie wychodzić z domu bez filtra przeciwsłonecznego. Raz w tygodniu rób złuszczający peeling, używaj kosmetyków o lekkich formułach, bogatych w wodę, bo skóra w tym czasie ma tendencję do przetłuszczania. Pij dużo wody, ćwicz i zdrowo się odżywiaj.

 

 

Jakie 3 produkty uważasz za must have od Bobbi Brown, które każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce?


Art Sticks do policzków i ust, Long Wear Gel Eye Liner, który utrzymuje efekt nawet do 12h i Concealer.

 


Jak najprościej wyjaśniłbyś filozofię Bobbi Brown?


Bądź sobą, zaufaj własnemu gustowi, bez względu na to, co właśnie dyktuje moda i trendy.

 

 

Czego współczesne kobiety oczekują od kosmetyków?


By sprawiły, że będą czuć się i wyglądać ładniej. Wszystko opiera się na budowaniu pewności siebie.

 

 

Zdradź nam jakieś makijażowe triki!


Najważniejszy: stań twarzą do lustra i zapytaj siebie: „Co lubię najbardziej w mojej twarzy”? Następnie skup się na podkreśleniu tego, co w tobie najlepsze, a nie na ciągłym pytaniu: „Co powinnam zmienić w swojej twarzy?”. Makijaż ma uwydatniać, podkreślać nasze atuty, a nie nas zmieniać. Bądź tym, kim jesteś i jeżeli czujesz się piękna, wyglądasz pięknie!

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Eduardo Ferreira | trendy w makijażu | makijaż wiosna lato 2014 | makijaż wakacje | marka Bobbi Brown | kosmetyczny must have | jak dbać o skórę latem | triki w makijażu | BOBBI BROWN |

podobne artykuły