PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ŚWIĄTECZNO-SYLWESTROWE PROPOZYCJE TOPSHOP

ŚWIĄTECZNO-SYLWESTROWE PROPOZYCJE TOPSHOP

Najnowsze propozycje Topshop to cała gama bogatych inspiracji. Zobaczcie lookbook świąteczno-sylwestrowej kolekcji i odkryjcie w nim najgorętsze trendy sezonu jesień zima 2011.

Brytyjski Topshop słynie z doskonałej interpretacji światowych trendów i wprowadzania ich do masowej sprzedaży. Dzięki marce fani mody przez okrągły rok cieszyć się mogą modelami do złudzenia przypominającymi te z oferty największych domów mody.  Nie inaczej rzecz się ma w przypadku najnowszej, świąteczno-sylwestrowej kolekcji. Barwione futra jak u Gucci, gwiazdy i cekiny jak w propozycjach Dolce&Gabbana, ażury w tonacji czerni jak u Stelli McCartney.  

 

Najnowsza kolekcja Topshop to bogactwo wzorów i kolorów. Różnorodność przewijających się w niej trendów daje naprawdę szerokie możliwości stylizacyjne. W propozycjach odnajdziemy m. in. najgorętsze kolory sezony, jak burgund i butelkowa zieleń, motyw czarnej skóry w wersji total look, zwierzęce nadruki, a to wszystko skropione nutą disco szalonych lat 70. i duchem glamour zaczerpniętym z eleganckich lat 20.

 

W ofercie Topshop znajdziemy przede wszystkim bogaty wybór legginsów, skórzanych kurtek, kobiecych szortów, maxi i mini sukienek, a także dodatków, jak kapelusze, futrzane etole, małe torebeczki i biżuteria. Wszystko to doskonale sprawdzi się w „błyszczącym” świąteczno-sylwestrowym okresie.

 

Sięgnijcie wraz z nami do najnowszego lookbook’a Topshop po garść modowych inspiracji.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Topshop | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | moda damska |

podobne artykuły