Logotyp serwisu lamode.info
PIOTR DRZAŁ I JEGO PASTELOWY BOY - CZY ZDECYDUJESZ SIĘ NA TAKI STYL WIOSNĄ?

PIOTR DRZAŁ I JEGO PASTELOWY BOY - CZY ZDECYDUJESZ SIĘ NA TAKI STYL WIOSNĄ?

Piotr Drzał dołącza do grona projektantów, chcących kreować polską modę męską. Zobaczcie kolekcję na sezon wiosna lato 2012. Jak podoba się Wam taki styl?

Piotr Drzał - młody, bezkompromisowy, ambitny i nie poddający się panującym nurtom – tak w skrócie opisać można sylwetkę projektanta. Designer, który swoje kolekcje prezentuje już od kilku sezonów, ostatnią na łódzkim fashion weeku namieszał w ułożonym świecie męskiej mody made in Poland.

 

Wśród propozycji Piotra na próżno bowiem szukać klasycznych garniturów czy awangardowych outfitów w wersji oversize – tak bowiem dwubiegunowo do tej pory prezentowały się kolekcje dla polskich mężczyzn. Drzał przedstawia coś zupełnie odmiennego – jest świeżo, nowocześnie, kolorowo, a przy tym z zachowaniem najwyższej jakości krawiectwa. Nowatorskie rozwiązania w postaci krojów podkreślających męską sylwetkę, a to wszystko w klimacie sportowego, miejskiego luzu. Każdy poszczególny element jest dokładnie przemyślany – do tego stopnia, że świetnie komponuje się w duecie (czy trio) z pozostałymi propozycjami projektanta, jak też jako kontrastujący dodatek do prostych codziennych stylizacji.

 

Cieszy nas fakt, że polska moda nie stoi w miejscu i wciąż odkrywamy jej nowe oblicza. Byle do wiosny… i byle do czasów, aż mężczyźni na polskich ulicach zdecydują się na taki styl!

tagi: Piotr Drzał | trendy wiosna lato 2012 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły