Logotyp serwisu lamode.info
SUROWE KLIMATY NORDYCKICH BAŁTÓW W KAMPANII RE.DESIGN WIOSNA LATO 2019

SUROWE KLIMATY NORDYCKICH BAŁTÓW W KAMPANII RE.DESIGN WIOSNA LATO 2019

Twarzą najnowszej kampanii Re.Design została Małgosia Bela.

Spis treści

1. RE.DESIGN - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Kapsułowa kolekcja Re.Design na wiosnę i lato 2019 to podróż po przyrodniczych i kulturowych zakątkach Estonii i Łotwy, gdzie surowe piękno natury łączy się z nordyckim minimalizmem natury. Twarzą kampanii z łosiem i Krystyną Czubówną w tle została Małgosia Bela.


RE.DESIGN - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Najnowsza odsłona Re.Design to obraz kojącego i niespiesznego klimatu Europy północno-wschodniej, który zamknięty został w romantycznej palecie łagodnych zieleni, morskich błękitów i piasków, przełamanych głębokim burgundem, różem i antracytem.

REDISGN SS19Re.Design wiosna lato 2019 (fot. Wunsche & Samsel/materiały prasowe)

 
W kolekcji na wiosnę i lato 2019 pojawiły się również inspiracje bałtyckim rękodziełem i tradycyjnymi dla regionu motywami, które zyskały wyraźny rys nowoczesności. Uwagę przykuwa organiczna bawełna, przyjazny środowisku tencel i cupro, a także naturalna skóra i wykonane ze słomy akcesoria.

 
Główny ton Re.Design SS19 nadają jednak styl lat 70. oraz beztroska estetyka lat 90., które doskonale łączą się ze streetwearową nonszalancją dzisiejszej mody.

redsign ss19redsign ss19Re.Design wiosna lato 2019 (fot. Wunsche & Samsel/materiały prasowe)

W męskiej części kolekcji do nadbałtyckich inspiracji dodano atmosferę mazurskich wakacji, wspomnienia dawnych campingów i ośrodków wczasowych, które zaowocowały w sportową linię z nostalgiczną nutą retro.


Bohaterką kampanii Re.Design po raz pierwszy została polska supermodelka, Małgosia Bela, której na planie towarzyszył zyskujący coraz większą popularność w światowym modelingu Jean Chang oraz gwiazda i symbol lokalnej przyrody - łoś, którego linia uczyniła swoim znakiem rozpoznawczym.

 
Łoś pojawił się również w klipie reklamującym wiosenną linię Re.Design, w którym głos podłożyła sama Krystyna Czubówna. Wideo to dzieło Barta Pogody, a zdjęcia do najnowszej kampani wykonał duet Wunsche & Samsel.


redsign ss19
 
Re.Design wiosna lato 2019 (fot. Wunsche & Samsel/materiały prasowe)

Re.Design to wyjątkowa  propozycja Reserved, która do wybranych salonów i sklepu online trafi już 2 kwietnia. U podstaw linii leży połączenie wysokiej jakości ze śmiały designem, tym razem czerpiącym z rzemiosła, wzornictwa i sztuki ludowej bałtyckich nordów. Zestawienie wibrującego folkloru z trendami obecnego sezon poskutkowało unikatową kolekcją, skierowaną do wymagających fanów mody.

Wszystkie zdjęcia z kampanii najnowszej kolekcji Re.Design na wiosnę i lato 2019 znajdziecie w galerii poniżej.

tagi: Reserved | Re.Design | wiosna lato 2019 | Małgosia Bela |

podobne artykuły