PL / EN
NAJLEPSZE WIOSENNE OKŁADKI 2019, KTÓRE ZAINSPIRUJĄ CIĘ NA NOWY SEZON

NAJLEPSZE WIOSENNE OKŁADKI 2019, KTÓRE ZAINSPIRUJĄ CIĘ NA NOWY SEZON

Lekkość, subtelność i fantazyjne nakrycia głowy! 

Wiosenne tkaniny, takie jak jedwab, batyst i len, soczysta zieleń kojarzona z naturą i fantazyjne, olbrzymie kapelusze noszone do białych sukienek - ta lekkość, zwiewność, transparentność i forma przyciągają uwagę na okładki magazynów mody w najbliższym sezonie 2019.

OKŁADKI MAGAZYNÓW MODY - INSPIRACJE WIOSNA 2019

Wiosna 2019 zainspirowała fotografów i stylistów mody pod względem olbrzymich, fantazyjnych nakryć głowy – od słomianych po pierzaste kapelusze dekorujących outfity modelek – nawiązujących do wakacji spędzonych na łonie natury czy po prostu arystokracji. Takie trendy zwiastujące słoneczną pogodę zobaczyć możecie na okładkach m.in. Harper’s Bazaar Poland (maj 2019) czy Vogue US (kwiecień 2019). To zaskakujące detale i zestawienia doskonale współgrają z lekkimi białymi sukienkami z klamrą czy kremowymi marynarkami założonymi na nagie ciało, jak u Kate Moss na okładce Vogue UK (maj 2019). Najbliższy sezon symbolizuje beztroskość zaprezentowaną pod postacią zwiewnych ubrań dopełnionych wygodnymi do biegania sneakersami oraz minimalistycznych płaszczy pokrytych kolorową kratką. W takim wydaniu dziewczyna jest gotowa podbić świat.

Harper's Bazaar Polska, maj 2019 (fot. Małgorzata Turczyńska)

W miejsce stonowanych odcieni pojawiają się kolorowe ubrania, a wśród nich dominują barwy natury, soczysta zieleń oraz pomidorowa czerwień. Nie brakuje także subtelnych inspiracji pod postacią białych, lekkich jak mgiełka transparentnych sukienek i haftowanych, sielskich motywów. W tym sezonie moda łączy się także ze sztuką. Idąc tym tropem inspiracji szukamy w muzeach i galeriach oraz na okładce Vogue Greece (kwiecień 2019), którą zdobi Bella Hadid w make-up no-make'up'ie, ukazana na tle rzeźb.

POLECAMY: NAJLEPSZE OKŁADKI MAGAZYNÓW MODOWYCH NA WIOSNĘ 2018 

Zajrzyjcie do naszej galerii po więcej wiosennych inspiracji 2019, zaprezentowanych na okładkach magazynów mody!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: wiosna lato 2019 | okładka | TRENDY |

podobne artykuły