Logotyp serwisu lamode.info
STUDIO ARTIST – PROFESJONALNE KOSMETYKI DO MAKIJAŻU ORIFLAME

STUDIO ARTIST – PROFESJONALNE KOSMETYKI DO MAKIJAŻU ORIFLAME

Makijaż jak z Hollywood? Oriflame oraz znany wizażysta gwiazd Jonas Wramell przedstawiają Studio Artist - nową linię profesjonalnych kosmetyków do makijażu.

Gwiazdy Hollywood inspirują od zawsze. Magii ich uroku uległa także kosmetyczna marka Oriflame, która we współpracy ze znanym wizażystą sław i dyrektorem artystycznym Oriflame Beauty, Jonasem Wramellem, przygotowała specjalną kolekcję profesjonalnych kosmetyków do makijażu - Studio Artist. Serię, która jest pierwszą tego typu w ofercie marki, wyróżnia kompleks Illuma Flair™, który odbija światło i sprawia, że cera staje się optycznie gładka i świetlista.

 

Studio Artist to między innymi korektor, podkład, pomadka oraz profesjonalne akcesoria do makijażu. Linia skierowana jest do kobiet, które szukają profesjonalnych produktów za rozsądną ceną, ceniąc przy tym charakter profesjonalnego make upu – perfekcyjne pokrycie i naturalny efekt świeżej i świetlistej skóry.

 

Światło ma niesamowity wpływ na wygląd dostrzegalny nie tylko w obiektywie, ale również gołym okiem. Kompleks Illuma Flair™ idealnie porywa twarz nadając jej jednolity i zdrowy koloryt – mówi Jonas Wramell.

 

Ambasadorką serii Studio Artist została aktorka szwedzkiego pochodzenia i gwiazda Hollywood - Malin Akerman.

tagi: Oriflame | Studio Artist | Jonas Wramell | makijaż | uroda |

podobne artykuły