PL / EN
SPOSÓB NA SPIERZCHNIĘTE USTA - BALSAM OD MARKI LA MER

SPOSÓB NA SPIERZCHNIĘTE USTA - BALSAM OD MARKI LA MER

Poznajcie niewielki kosmetyk od marki La Mer, który pomoże Wam utrzymać nawilżone usta przez cały dzień – szczególnie, gdy mroźna pogoda nas nie rozpieszcza.

Chłód nie sprzyja naszej skórze, która przez ciągłe przemieszczanie się między ciepłym a zimnym powietrzem wysusza się. Dlatego zimą poza puszącymi się od szalików i czapek włosami dużą uciążliwością są także spierzchnięte usta – wyjątkowo wrażliwe na zmiany temperatury. By chronić je i nawilżać a także dawać uczucie ukojenia marka La Mer stworzyła Lip Balm - produkt do ich codziennej pielęgnacji.

 

Ten balsam do ust przede wszystkim pomaga chronić je przed wysuszeniem i podrażnieniami. Kompozycja takich samych lipidów, jakie znajdują się w wargach umożliwia naturalne nawilżenie, a dzięki zawartości mięty także odświeża oddech. Dla pełnej ochrony balsam najlepiej stosować rano, wklepując go delikatnie opuszkami.

 

Warto zadbać o usta zimą by zawsze wyglądały zachęcająco - szczególnie, gdy lubimy szminki, które perfekcyjnie wyglądają tylko na zdrowych i niepopękanych wargach.

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: La Mer | balsam do ust |

podobne artykuły