PL / EN
SOUL BEADS – POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

SOUL BEADS – POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

Natura i sztuka jubilerska - lubimy takie połączenia! Przedstawiamy Wam nową biżuteryjną markę Soul Beads, której specjalnością są bransoletki wykonane z naturalnych kamieni. Sprawdźcie!

Moneta na szczęście, królicza łapka czy czterolistna koniczynka – chyba każdy z nas miał kiedykolwiek swój mały talizman. Dlatego jeśli przywiązujecie ogromną uwagę do znaczenia i symboliki pewnych przedmiotów a przy tym lubicie modne dodatki to mamy dla Was coś wyjątkowego.

 

Biżuteria polskiej marki Soul Beads uosabia nie tylko najważniejsze wartości, ale w dodatku jest niezwykle oryginalna. Kryształ górski nazywany kamieniem życia, kwarc różowy symbolizujący miłość czy agat uznawany za kamień wolności - to podstawowe materiały, z których bransoletki tworzy Natalia Dąbkowska, właścicielka marki. Połączenie naturalnych i półszlachetnych kamieni z nowoczesnym jubilerstwem pozwala na stworzenie bardzo indywidualnego i osobistego projektu, w którym znaczenie ma każde z użytych tworzyw.

 

Cenicie sobie oryginalność i dobrą jakość? Jeśli tak to zajrzyjcie do sklepu internetowego marki www.soulbeads.pl oraz na jej fanpage’a: https://www.facebook.com/SB.SOULBEADS!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Soul Beads | barnsoletki |

podobne artykuły