PL / EN
KOSMAL LOOKBOOK POLSKIEJ MARKI WIOSNA LATO 2013

KOSMAL LOOKBOOK POLSKIEJ MARKI WIOSNA LATO 2013

KOSMAL to dobrze zapowiadająca się polska marka. Zobaczcie co stojąca za nią projektantka Ewelina Kosmal proponuje na wiosnę lato 2013!

Ewelina Kosmal to młoda polska projektantka, która tworzy autorskie ubrania od 2010 roku. Skończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, a świetne wykonanie kolekcji dyplomowej, otworzyło Ewelinie drogę do Paryża. Marka KOSMAL staje się coraz bardziej popularna, o czym świadczy chociażby duże zainteresowanie jakim została obdarzona na Targach Marek PREMUM podczas berlińskiego Fashion Week.

 

 

W swoich projektach KOSMAL stawia na estetykę futurystyczną, połączoną z prostymi, klasycznymi formami. Ubrania wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich jak jedwab, wełna, skóra, flanela czy nylon. W kolekcji na wiosnę lato 2013 znaleźć można szeroki wachlarz propozycji. Interesującym elementem są płaszcze o zróżnicowanych, fantazyjnych formach. Prostym sukienkom oryginalności nadają różnokolorowe, skórzane aplikacje. Łączące w sobie swobodę i elegancję zestawienie bezrękawnika z krótkimi spodniami stanowi kolejny powtarzający się wzór chrakterystyczny dla całości kolekcji.

 

 

Lookbook kolekcji KOSMAL został stworzony w nietypowy sposób, poprzez połączenie ze sobą zdjęć tych samych outfitów przedstawionych w odmiennych stylizacjach. Pokazuje to różnorodne możliwości wykorzystania projektów.

 

 

Czy projekty Eweliny Kosmal przypadły Wam do gustu? Zobaczcie lookbook marki KOSMAL na wiosnę lato 2013 tylko w naszej galerii!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Ewelina Kosmal | KOSMAL | Ewelina Kosmal kolekcja wiosna lato 2013 | Berlin Fashion Week |

podobne artykuły