PL / EN
SIMONE ROCHA READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

SIMONE ROCHA READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Militarnie a zarazem niezwykle kobieco w każdym wieku. Rocha zachwyciła w Londynie. Zobaczcie!

Najnowszą kolekcją jesień zima 2017 Simone Rocha zaskoczyła wszystkich, którzy pamiętają jej marzycielskie, romantyczne projekty ostatnich sezonów – zainspirowana militariami, pomaszerowała w nieznane sobie dotąd rejony. Zdaniem projektantki, obszerne sztuczne futra, które wielokrotnie pojawiły się na wybiegu, to w obecnych czasach rodzaj munduru ochronnego. Nawet kwiaty, mięsiste, wplecione w płaszcze lub w postaci kolorowych zdobień na organzach i tiulach, miały nie tylko dekoracyjne, ale i praktyczne zastosowanie.

Wideo: Simone Rocha AW17/Full Show

ZOBACZ TEŻ: INTERNATIONAL FASHION SHOWCASE: POLSKA Z PRESTIŻOWYM WYRÓŻNIENIEM!

To moja wersja kamuflażu, mówi Rocha, gdy na wybiegu pojawia się pierwsza sylwetka, okryta militarnym, oversizowym płaszczem z ciężkiego welwetu i oliwkowy garnitur ze spódnicą z satyny z dużymi, jakby przyłatanymi kieszeniami.

Simone Rocha

Na pozór dziwne, a zarazem wspaniałe objętości, które pojawiły się w kolekcji Simone, objęłyby dosłownie każdego – od nastoletnich, przez dojrzałe, po 73. letnią modelkę, Benedettę Barzini. To kolejny dowód na to, że światowa moda może być inkluzywna.

Zobaczcie wszystkie looki Simone Rocha na nadchodzącą jesień!

video

CZERWONE USTA TUTORIAL

tagi: POKAZ MODY | SIMONE ROCHA | JESIEŃ ZIMA 2017 | LONDON FASHION WEEK |

podobne artykuły