PL / EN
SIMONE ROCHA READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

SIMONE ROCHA READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Militarnie a zarazem niezwykle kobieco w każdym wieku. Rocha zachwyciła w Londynie. Zobaczcie!

Najnowszą kolekcją jesień zima 2017 Simone Rocha zaskoczyła wszystkich, którzy pamiętają jej marzycielskie, romantyczne projekty ostatnich sezonów – zainspirowana militariami, pomaszerowała w nieznane sobie dotąd rejony. Zdaniem projektantki, obszerne sztuczne futra, które wielokrotnie pojawiły się na wybiegu, to w obecnych czasach rodzaj munduru ochronnego. Nawet kwiaty, mięsiste, wplecione w płaszcze lub w postaci kolorowych zdobień na organzach i tiulach, miały nie tylko dekoracyjne, ale i praktyczne zastosowanie.

Wideo: Simone Rocha AW17/Full Show

ZOBACZ TEŻ: INTERNATIONAL FASHION SHOWCASE: POLSKA Z PRESTIŻOWYM WYRÓŻNIENIEM!

To moja wersja kamuflażu, mówi Rocha, gdy na wybiegu pojawia się pierwsza sylwetka, okryta militarnym, oversizowym płaszczem z ciężkiego welwetu i oliwkowy garnitur ze spódnicą z satyny z dużymi, jakby przyłatanymi kieszeniami.

Simone Rocha

Na pozór dziwne, a zarazem wspaniałe objętości, które pojawiły się w kolekcji Simone, objęłyby dosłownie każdego – od nastoletnich, przez dojrzałe, po 73. letnią modelkę, Benedettę Barzini. To kolejny dowód na to, że światowa moda może być inkluzywna.

Zobaczcie wszystkie looki Simone Rocha na nadchodzącą jesień!

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: POKAZ MODY | SIMONE ROCHA | JESIEŃ ZIMA 2017 | LONDON FASHION WEEK |

podobne artykuły